24/7

החלפת מנעול

החלפת מנעול בבית או בית העסק

לעיתים מתרחשים אירועים הדורשים מאיתנו החלפת מנעול בבית העסק או בתוך הבית הפרטי שלנו. אירועים אלו עשויים להיות מגוונים ולעיתים אף מסוכנים. בית עסק יכול להחליף מנעול עקב פריצה אחת או פריצות מרובות; כך גם בית פרטי עם הרבה מאוד רכוש יקר. סיבה נוספת היא בלאי המנעולים וצורך להחליפם בהקדם. אז למה בעצם מחליפים מנעול ומי אחראי לכך?

החלפת מנעול באופן מקצועי

החלפת מנעול – אם בדקתם את המנעולים שלכם בבית או בית העסק לאחרונה והם לא מתפקדים כמו שצריך, כנראה שהם זקוקים להחלפה או תיקון. רוב הסיכויים שעם השנים הם הפכו לשחוקים ואתם צריכים מאמץ גדול במיוחד כדי לפתוח אותם. בשורה תחתונה – הם אינם מבצעים את תפקידם נאמנה. הנדימן המומחה גם בתחום המנעולים או מנעולן מקצועי הם הפיתרון בשבילכם. אנו נדאג למצוא את איש המקצוע המתאים לכם ולבעיה ולפתור את הכל במהירות האפשרית על מנת שתוכלו לחזור לחייכם ולשגרה עם מנעול מתפקד, בטוח ותקין.

הבחירה היא בסופו של דבר שלכם, אבל כמו בכל דבר – גם כאן חשוב לקבל המלצות, שירות וייעוץ איכותי על מנת להחליט. גם התימחור הוא פקטור מאוד חשוב כאן, היות ומדובר בעבודה שברוב המקרים אינה מורכבת יחסית ועדיין, זיכרו – רק על ביקור משלמים סכום לא קטן כיום.

 

החלפת מנעול
החלפת מנעול

 

החלפת צילינדר על ידי מנעולן או הנדימן?

הנדימנים גם יכולים לבצע את העבודה בצורה טובה ויעילה אך לא כל ההנדימנים למדו את תחום המנעולים באופן מקצועי ויש לקחת זאת בחשבון ולוודא שהאדם המגיע הוא אכן מיומן בתחום זה. מנעולנים הם אנשי מקצוע המתמחים בתחום המנעולים בלבד הוכשרו להתקנת והחלפת המנעולים הטובים והאיכותיים ביותר לעבודה. הם מכירים את כל המוצרים האיכותיים אותם התקינו אותו בעבר ומודעים לקיבולת המנעולים השונים.

המנעולן מטעמנו יידע להגיד לכם האם צריך להחליף את המנעול ואת הצילינדר, האם יש אפשרות להציל אותו או לא, במהירות רבה היות והם מכירים כבר את התחום כמעט כמו את עצמם. הוא בנוסף ייתן לכם אחריות למקרה שהמנעול שוב לא יעבוד או בכל תקלה אחרת הקשורה לעבודה שעשה. זאת על מנת להבטיח מקצועיות, איכותיות ושירות טוב מהצד שלנו למען שביעות רצונכם הטוטאלית. החלפת מנעול היא לא דבר פעוט ויש לקחת זאת בחשיבות רבה היות וזה המפתח לעסק או לבית הפרטי שלכם. דבר נוסף ולא פחות נפוץ הוא החלפת מנעול באופניים – יכול להיות שתצטרכו להחליף מנעול עקב בלאי וזה כמובן קריטי לקשירת האופניים ושמירה על בטיחותם במקרים של גניבות אופניים.

בבתים עצמם – הבעיה היא בעיקר בדלת הכניסה וגם בבית העסק בהם יש פלדלת. לעיתים, גם דלתות פלדלת יעשו את שלהם בכל מה שקשור למנעול ויהיה צורך להחליף את הצילינדר בדלת רב בריח. החלפת מנעול עשוי להתרחש גם במצבים קיצוניים יותר כמו פריצה לבית, החלפה עקב בן זוג או אדם אינו רצוי המתקרב לבית, איבוד המפתח ועוד. אלו מצבים מאוד לא נעימים אך ניתנים לפיתרון באופן מהיר עם אחד מאנשי המקצוע שלנו.

טווח המחירים עשוי להשתנות מעת לעת ומאיש מקצוע אחד לאחר. כמובן שאנו מתחשבים בלקוחותינו ונשמח לתת לכם הצעה סבירה והוגנת להחלפת מנעול. ישנם הרבה סוגי מנעול וצילינדר שונים, בדיוק כמו שיש הרבה סוגי דלתות שונות. זיכרו שנכס נעול הוא נכס בטוח. יש יותר מדי אנשי מקצוע המבינים בתחום זה וכדאי לבדוק המלצות, ביקורות, שירות, טיפול בבעיה וכיוצא בזה. אנו לא ממליצים לחסוך בתחום זה היות ומדובר בבטיחות הפרטית שלכם.

שירותי הנדימן

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

זקוקים להנדימן?

כמה פרטים קטנים ואני מיד חוזר

ניתן לחייג ישירות

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן