24/7

התקנת אביזרי חשמל

התקנת אביזרי חשמל לכל הבית

התקנת אביזרי חשמל היא אחד הדברים היותר חשובים אצלנו בבית. אנו נאלצים להיעזר פעם או פעמיים לפחות בחיינו בחשמלאי שיעזור לנו לתקן או להתקין דברי חשמל בבית או אפילו באנשים קרובים שמבינים בתחום פופולרי זה. אביזרי חשמל זהו תחום מאוד גדול ומגוון וחשוב להיוועץ באיש מקצוע מיומן ומנוסה שיידע כיצד להתקין לכם אביזרי חשמל מסוגים שונים בהתאם לצרכים שלכם.

התקנת אביזרי חשמל לכל בית

התקנת אביזרי חשמל – זה אולי נשמע פשוט, אבל זה לא בהכרח כך. חשמל זה לא משהו שכדאי להתעסק איתו, בטח ובטח כשאתם לא מבינים בנושא או מעולם לא למדתם אותו באופן מקצועי. התעסקות בחשמל היא מלאכה בדיוק כמו כל מלאכה מקצועית אחרת, ולכן יש להתייחס אליה בהתאם. אם אתם או מישהו קרוב אליכם יודע להתקין שקע חשמל או גוף תאורה, זו כבר התחלה טובה. משם זה כבר עשוי להיות מעט יותר מורכב.

ישנן תקלות פשוטות ותקלות יותר מורכבות בכל מה שקשור לעולם החשמל בדיוק כמו בכל תחום אחר כמו נגרות, אינסטלציה, וכדומה. הנדימנים רבים מיומנים גם בעולם החשמל ובכך הופכים את עצמם לאיש אשכולות מקצועי שיכול לטפל בכל דבר בבית. לעיתים, ניתקל בתקלות בבית, בעיקר בבתים שכורים כמו למשל שקעים שיוצאים מהמקום, מה שעשוי להיות מאוד לא בטיחותי ואף מסוכן; שקעים שנמצאים ממש ליד מקור מים; נזילה המתרחשת ליד אביזר חשמל כלשהו; קצר חשמלי ועוד.

התקנת אביזרי חשמל
התקנת אביזרי חשמל

 

מה כוללת העבודה?

אביזרי חשמל זה עולם עצום ומגוון, ועשוי לכלול הרבה מאוד דברים החל מתקלות ועד התקנות. חשמלאי מוסמך מטעמנו יידע לאבחן לכם את הבעיה לכל צורך ולהתאים את הפיתרון בהקדם האפשרי וללא כל תקלות נוספות. טיפ חם מאיתנו: בידקו את כל נקודות החשמל, כל השקעים וכל המנורות על מנת לרכז הכל ביחד ולהגיד לחשמלאי שמגיע במקום שיגיע כמה פעמים ואז גם התימחור יהיה גבוה הרבה יותר וחבל. זוהי דרך טובה יותר גם לחסוך כסף ולפתור את כל הבעיות במכה אחת.

עברתם דירה ונזכרתם שאתם צריכים נקודות נוספות? חשמלאי יכול להתקין לכם בקלות ובמהירות נקודות נוספות בבית לנוחות המירבית שלכם. ישנם שקעים בבתים ישנים שאינם נמצאים במקומות נוחים או אידיאליים (ישנם כאלה שנמצאים אפילו סמוך לתקרה, בינינו, מי יגיע לשם?). בדיוק בשביל זה קיים איש המקצוע המיומן על מנת שיסדר את זה צ'יק צ'ק. התקנת נקודת חשמל היא אינה עבודה מורכבת במיוחד. במידה ואתם צריכים החלפת בתי נורה שכבר אינם מתפקדים כראוי, או התקנת גופי תאורה חדשים לבית שלכם – חשמלאי מקצועי מטעמנו יעשה את העבודה.

דברים נוספים הכלולים בהתקנת אביזרי חשמל יכולים להיות התקנת טיימר לדוד – טיימר רגיל או טיימר שבת. ישנם אנשים דתיים המעדיפים טיימר שבת מאשר להתעסק איתו וללחוץ עליו בשבת הקדושה. ישנן שתי אפשרויות כאלה וחשמלאי יכול להתקין טיימר כזה בקלות. אפשר גם להתקין טיימר חכם על מנת שיסתנכרן עם אפליקציה ובכך להדליק את הדוד מבעוד מועד עוד כשאתם בכלל בחוץ ולא בבית.

התקנות נוספות כוללות התקנת גופי תאורה; התקנת נקודת חשמל למכשיר חשמל כמו מכונת כביסה, מקרר, תנור; החלפת מפסקים, החלפת שקעים, הזזת נקודות, בדיקות חשמל שונות, ועוד. זיכרו שעדיף לרכז את כל המידע על בעיות החשמל בבית ולאו דווקא על הבעיות שהופיעו בפתאומיות על מנת שבעל המקצוע שלנו יידע בדיוק במה מדובר ועל כל הבעיות שצריך לפתור על מנת שלא תופיע כל פעם בעיה אחרת.

שירותי הנדימן

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

זקוקים להנדימן?

כמה פרטים קטנים ואני מיד חוזר

ניתן לחייג ישירות

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן