24/7

כלי עבודה להנדימן

לאילו כלי עבודה בסיסיים זקוק הנדימן?

בהזמנה של הנדימן אליכם תוכלו להתרשם מהעובדה שהוא מצויד במספר כלי עבודה בסיסיים המשרתים אותו כמעט בכל משימה אליה נדרש. כלים בסיסיים אלו הכרחיים עבורו ורצוי, כמובן, שיבחר בכלים איכותיים ועמידים לאורך זמן. כל בחור ובחורה המעוניינים להעניק שירותי הנדימן יודעים כי עליהם להתחיל מרכישה של מספר כלי עבודה בסיסיים. כאלו שירשתו אותם בכל פעם ויאפשרו להם לתת מענה מהיר גם בזמן עבודתם ואף במקרים בהם הם נתקלים בבעיה כלשהי בסביבתם הקרובה. במאמר שלפניכם ניגע בחלק מהכלים החשובים שעל כל הנדימן להכיר.

סט כלי עבודה ראשון ובסיסי לכל הנדימן – מברגים

כלי עבודה להנדימן – המברגה מאפשרת לכל הנדימן להבריג ברגים שונים בקלות ויעילות. ניתן למצוא בשוק המברגות את אלו הידניות בעבור הברגות הנחשבות "קטנות" ומברגות חזקות המחוברות לחשמל או נטענות על ידי סלולה. המברגות הנטענות על ידי סוללות הפכו את עבודת ההנדימן לקלה יותר, לבטח כשמדובר במקומות פחות נגישים ומרוחקים בהם אין חיבור זמין לחשמל.

 

כלי הכרחי נוסף בעולם המברגות עבור כל הנדימן הן המברגות המשמשות גם כמקדחות. כלים אלו נחשבים עוצמתיים עבור הברגות בקירי בטון. אותן מקדחות מאפשרות גם להחליף את כיוון סיבוב ההברגה ועל כן הן הופכות לכלי יעיל בהברגה החוצה של ברגים ומסמרים.

 

כלי חזק נוסף בעולם המברגות שתראו אצל לא מעט הנדימנים הוא המברגת אימפקט. מדובר במברגה עוצמתית היודעת להתמודדות במקרים בהם קיימת התנגדות רבה, כשראש המברגה מסתובב ומקבל, במקרה הצורך "דחיפה" באמצעות מנגנון דפיקה הקיים בו. כך מתאפשר בעצם הידוק בעוצמה חזקה יותר כמו גם שחרור הברגות.

 

כלי עבודה להנדימן
כלי עבודה להנדימן

 

כל הנדימן והפטיש שלו

כלי עבודה בסיסי וידני הוא הפטיש. ההמלצה לכל הנדימן הוא להחזיק בלפחות שני פטישים שישמשו אותו. האחד, פטיש קטן וקל לדפיקה של מסמרים קטנים ועבודות קטנות ופטיש גדול יותר בעל ראש מתפצל עבור מסמרים גדולים ורחבים יותר, כשבקצהו השני מעקר לשליפה נוחה ומהירה של מסמרים.

סט כלי עבודה שימושי לכל הנדימן – מפתח ברגים

מפתח ברגים, המכונה ומוכר בפי רבים כמפתח ברגים "שבדי", מהווה סט של מפתחות בגדלים שונים המשמשים כל הנדימן בחיזוק ופתיחה של אומים המורכבים על גבי ברגים בגדלים שונים.

 

למול הגדלים השונים של הברגים כל הנדימן צריך לדאוג לסט רחב של מפתח ברגים. מידות הברגים נמכרים באמצעות שני סוגי מידות – סטים הנמדדים במילימטרים ואלו הנמדדים באינצ'ים. הסטים המילימטרים מסודרים על פי סדר עוקב של מ"מ אחד, כשהסטים הנמדדים באינצ'ים, כל אינץ' מתחלק ב-16 או 32 וכך נראה מפתחות בגדלים של 4/16 אינץ', 15/16 אינץ' ועוד.

כל הנדימן והפלייר שלו

הפליירים, המוכרים בעברית כצבתות ובהגדרה המילונית כמֶלְקַחַת, מהווים כלי נוסף שכל הנדימן מרכיב על חגורת העבודה שלו. הפלייר משמש לאחיזה ושליפה של מסמרים ודיבלים והוא משמש גם כקאטר (מלשון CUT – לחתוך) בעבור חיתוך של חוטי מתכת וחשמל.

 

הפליירים בנויים באופן המאפשר אחיזה מדויקת וחזקה של עצמים שונים, לבטח אם אלו חמקמקים ודקים. הידיות הארוכות של הפלייר המתרחבות כלפי חוץ מאפשרות להנדימן להפעיל מנוף כוח חזק על גבי אותם עצמים ובכך לאפשר שליפה מהירה שלהם.

 

הפליירים עשויים לרוב מסגסוגת פלדה עם תוספות שונות, כמו כרום ו-ונדיום, המאפשרות לכלי עבודה אלו להיות עמידים לאורך שנים ולהימנע משחיקה וחלודה. הידיות עצמן מצופות בפלסטיק על מנת לבודד מחום ומתח חשמלי.

שירותי הנדימן

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

זקוקים להנדימן?

כמה פרטים קטנים ואני מיד חוזר

ניתן לחייג ישירות

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן