24/7

עבודות איטום

עבודות איטום – לסגור את הפינה

עבודות איטום עשויות להיות רלוונטיות במקרה של נזילה מהגג בעונות הקרות עם הרבה מאוד גשם. אם אתם רוצים לסגור לעצמכם את הפינה, ישנן עוד סוגי עבודות איטום שונות ונפרט עליהן כאן במאמר אך אין ספק שהנפוצה והרלוונטית ביותר לבעלי דירות היא איטום גגות.

עבודות איטום בגג של הבית

עבודות איטום זה אחד הדברים החשובים ביותר שבעל הדירה צריך להשקיע בו, ואף מחובתו להשקיע בו לקראת מעבר לשעון חורף ולעונה הקרירה ביותר. רבים חושבים שאם הגג בסדר בקיץ הוא יהיה בסדר גם בחורף ופשוט צובעים ומכסים קצת. ההפך הוא הנכון – איטום הוא הרבה יותר מצביעה והסרת עובש הנגרם כתוצאה מרטיבות. איטום גגות מתרחש בדירה העליונה שנחשבת לנכס הרבה פחות פופולרי עקב היותה העליונה ביותר וכך, מתחת לגג, שעשוי לסבול מבעיות איטום בעונת החורף.

הגג של הבית הפרטי או הבניין עשוי לסבול הכי הרבה ולכן חשוב להסתכל בדיוק על הבניין בו אתם רוכשים בית, או על הבניין בו אתם עומדים לשכור דירה. אמנם הגג שייך לכל דיירי הבניין אך באחריות בעל הדירה לטפל בליקויים הנגרמים מאיטום לקוי בגג הדירה שלו. חשוב ליידע את בעל הדירה לגבי הדברים הללו ולשאול אותו האם יש איטום בבניין? בגג? זוהי אחת השאלות החשובות והקריטיות ביותר. הרבה נוטים לזלזל באיטום טוב ואיכותי, ובכך, האיטום הופך להיות זול ולא מחזיק מעמד יותר מדי זמן. זוהי הסיבה העיקרית לנזילה פתאומית מהתקרה, קיר רטוב, ועובש שעשוי להפוך גם למפגע תברואתי למי שמתגורר בבית זה.

במידה ואכן יש נזילה או דליפה, האחריות עשויה ליפול על כל מיני גורמים שונים, לכן חשוב לוודא גם את זה. במידה ויש חברה חיצונית לה משלמים כל חודש לתחזוקת הבניין – מומלץ לבדוק איתם. במידה ואתם שוכרים דירה יש לפנות לבעל הדירה על מנת שיברר עם חברת הביטוח שלו או עם ועד הבניין (במידה ויש אחד כזה) על האפשרות להשתתף בתשלום על האיטום וטיפול בבעיה. בשום פנים ואופן אין להזניח את הבעיה כי זה יהיה כמו דפוס שחוזר על עצמו ויגרור הרבה עוגמת נפש ואי נעימות. המלצה שלנו: אם באפשרותכם, לכו לראות דירות בחורף. זוהי האופציה הכי טובה לבחון את הקירות ולראות האם יש סימנים לנזילות עבר או רטיבות קיימת.

 

עבודות איטום
עבודות איטום

 

לסגור את הפינה היטב עם איטום

סוגי עבודות האיטום מגוונים. חוץ מגגות, הם גם כוללים איטום קירות חיצוניים ופנימיים, על מנת שלא יחלחלו לתוכם מים. באיטום קירות חיצוניים משתמשים בחומרי איטום מיוחדים ונוזליים ומשאירים הכל באופן אחיד על מנת שלא ייראה על הקיר חומרים כלשהם לחזות אסתטית ונקייה מבחוץ של הבית או הבניין בהם מדובר. בקירות פנימיים הדבר אף יותר קריטי, במיוחד אם מדובר בעסק אבל כמובן גם בבית – אם יש נזילה זה יכול לגרום להרבה אי נעימות ובעיקר סכנה בריאותית ובטיחותית כאחד.

אטימת הגגות, כמו גם אטימת הקירות החיצוניים והפנימיים נועדו למנוע דבר אחד: נזילה או דליפה ונזקים עתידיים גדולים ומסוכנים יותר, בעיקר פיזית. קיר רטוב או דליפה שאינה מטופלת יכולה לגרום לסכנה ממשית במקום המגורים או במקום העסק ולכן יש לטפל בה בהקדם האפשרי ללא כל עיכוב. באמצעות איטום נכון, בעל המקצוע יכול לעשות בידוד תרמי טוב יותר ובכך לבדד את הנכס מדליפות, נזילות וכל אי נעימות וסכנה שיכולה להיגרם כתוצאה מבעיות אלו. בעל המקצוע שלנו יידע להעניק לכם שירות וייעוץ מתאים בכל מה שקשור לעבודות איטום שונות בבית או בעסק הפרטי שלכם.

שירותי הנדימן

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

זקוקים להנדימן?

כמה פרטים קטנים ואני מיד חוזר

ניתן לחייג ישירות

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן