24/7

עבודות שפכטל וצבע

עבודות שפכטל וצבע – מדריך לגימור המושלם

עבודות שפכטל וצבע הן דבר הכרחי בדיוק לפני צביעת הקירות בבית או במשרד שלכם. במידה ואתם מעוניינים לחדש את החלל או אולי הרגע רכשתם בית חדש, צריך להתכונן מראש עם תוכנית מסודרת ובעל מקצוע שיעזור במשימה. מה כולל עבודות שפכטל וצבע, מי מבצע אותן, מחיר, ועוד, רק במדריך הזה.

מה נכלל בעבודות שפכטל וצבע?

עבודות שפכטל וצבע – בין אם זה בבית הפרטי או בעסק הפרטי שלכם, עדיין – הנכס חייב להיראות במיטבו וזה כולל בין היתר תיקונים ועבודות צבע. בחירת החומרים הנכונים היא חיונית כדי לוודא שהצבע יהיה בעל מראה מקצועי בנוסף לעמיד. בעל המקצוע שלנו יכול לעזור לכם לקבוע האם יש צורך בעבודות שפכטל וצבע לפני הצביעה, זאת על פי אבחון מעמיק של הקירות בבית או במשרד, וכמו כן גם הצרכים האישיים שלכם.

 

בעבודות שפכטל משתמשים בדרך כלל בכלים האיכותיים ביותר על מנת שלא ייווצרו ויישארו גבעות על הקיר, מה שיכול ליצור מראה מאוד לא אסתטי, לא נקי, ואף מכוער. המרית של השפכטל מיועדת לגירוד הקיר וגם משמשת כלי מרכזי במשימות אחרות כמו ערבוב, מריחה והסרה של השפכטל או הצבע. הכלים של בעל המקצוע שלנו מספקים פתרון מקיף לעבודה יעילה תוך כדי חיסכון בכסף.

עבודות שפכטל וצבע בחלל הבית

לפני שהחלטתם לצבוע את החדר ולבצע עבודות שפכטל וצבע, מומלץ לרוקן את החלל מכמה שיותר רהיטים ולמקד אותם במרכז החדר; כסו את הרהיטים בסמרטוטים או מגבות וסדינים ישנים על מנת להגן עליהם מפני נתזי צבע. היקף העבודה תלוי בשטחים המסוימים אותם צריך לתקן ולאחר מכן גם לצבוע. אם השטחים הם קטנים יחסית, אין צורך להוציא את כל הרהיטים מהחדר ואפשר גם להשאיר אותם בפנים.

 

לפני שבכלל טובלים את המברשת בצבע, חשוב להתייעץ עם בעל המקצוע ולראות מה בדיוק כדאי לתקן ומה מצב הקירות בבית – האם הם מתקלפים? האם הייתה רטיבות? האם יש כתמים על הקיר? האם יש חורים גדולים או קטנים? חשוב שתענו על כל השאלות הללו לפני שאתם בכלל מתחילים לחשוב על צביעת הבית או המשרד.

למה בכלל עושים עבודות מהסוג הזה? במה זה מועיל?

 

  • לפני שמתחילים בתיקוני קירות, חשוב לאמוד את היקף הנזק על מנת לקבוע כיצד להתמודד בצורה הטובה ביותר עם המצב הנוכחי. חשוב שתודיעו לאיש המקצוע על כל הכתמים, שריטות, חורים, וסדקים אפשריים בקירות שלכם. חורים קטנים כמעט בלתי מורגשים או נזקים של משקעים שיכולים לקרות בקלות בעת העברת רהיטים, נשיאת חפצים לתוך הבית, ילדים שמשחקים בבית ועוד – הם פגמים קלים שניתן לתקן במהירות בעזרת שפכטל וצבע.

 

  • מתחילים בגירוד הצבע המתקלף או הרופף בעזרת שפכטל פלסטיק; לאחר מכן בעל המקצוע ישתמש בנייר זכוכית כדי לשייף איזורים מגורדים כך שיתיישרו עם כל הקיר. בין אם הם נוצרו בכוונה או לא, חורים בקירות נוטים לקרות מכל מיני סיבות. למרבה המזל עבור בעלי בתים ושוכרים כאחד, תיקון חורים הוא לא עבודה מורכבת במיוחד.

 

  • במידה ונתקלתם בכתמים או חורים (גדולים או קטנים), צריך לוודא שממלאים את החורים הללו ומשייפים עם נייר זכוכית למראה אחיד. עבור חורים גדולים יותר, כיום יש כבר שיטות יותר מתקדמות ומומלץ להתייעץ איתנו לגבי בעל המקצוע המתאים ביותר לעבודה אצלכם.

 

  • ממה זה עלול להיגרם? חורים או סדקים קטנים בקיר גבס עלולים להיגרם על ידי סיכות, מסמרים, ברגים, המשמשים בדרך כלל לתליית תמונות. רהיטים יכולים לעשות כתמים או סדקים בקיר אם מזיזים אותם לעיתים קרובות בשביל ניקיון הבית. סדקים וחורים קטנים כאלה נחשבים לעבודה מאוד פשוטה יחסית בעולם השפכטל והצבע.

 

  • ממה נגרמים נזקים גדולים יותר? חורים גדולים יותר בקירות הם בדרך כלל תוצאה של תאונה כמו דחיפת רהיט או חפץ כבד אל תוך הקיר. או אכילת הקיר על ידי בעל חיים, למשל כלב, מתוך שיעממום או פריקת אגרסיות. החורים הגדולים האלה אינם מהירים וקלים למילוי כמו חורי מסמר זעירים, אבל עדיין אפשר לתקן ולצבוע את הקיר עד שיראה חדש לחלוטין.

 

  • תהליך תיקון החורים יהיה תלוי בגודל החור. ככל שהעבודה תהיה פשוטה יותר, כך גם היא תהיה זולה ומהירה יותר. כמובן שנוכל לתת לכם הצעת מחיר סבירה והוגנת לכל עבודה שתצטרכו בבית.

מהם השלבים בעבודות שפכטל וצבע?

 

תחילה, תצטרכו להחליט האם לבצע תיקון או לצבוע מחדש את כל הקיר. פגמים קלים כמו שקעים או חורים עשויים להיות מכוסים בשכבת צבע אחידה שמתייצבת עם הקיר, אך ככל שגודל התיקון הולך וגדל, זה הופך להיות קשה יותר. הצבע והתיקון החדש יבלטו מעל הצבע של הקיר הישן וזה כמובן, מצב לא רצוי. במקרים כאלה, הדבר המומלץ הוא לצבוע מחדש את כל הקיר על מנת שייראה אסתטי, נקי, ואחיד ללא כל בליטות או הבדלים בלתי רצויים בצבע.

 

בשלב הראשון מאתרים את הנזק – קל למצוא חור בקיר, אבל כאשר אתה מתמודד עם שקעים וסדקים קלים, לא תמיד קל לזהות. קחו את הזמן וחפשו כל סדק בקיר, גדול או קטן, על מנת להודיע לבעל המקצוע בהקדם האפשרי (במקרה הזה, "הנדימן" או "שיפוצניק") כדי לתקן את כל התקלות בבת אחת.

 

בשלה השני, משתמשים בשפכטל כדי למרוח כתמים על האזור הלקוי. ממלאים את החור לחלוטין, עד שיהיה שלם לגמרי ואחיד עם הקיר. לאחר מכן משתמשים בשפכטל כדי לגרד כל עודף שנשאר. זה בסדר אם נשארה שכבה נוספת, יכול להיות שיישארו כתמים גם לפני הייבוש ואז ממתינים מעט. משייפים את זה עם נייר זכוכית למראה חלק ונקי.

עבודות שפכטל וצבע
עבודות שפכטל וצבע

 

בשלב הסופי, בעל המקצוע משתמש בנייר זכוכית כדי לשייף את המקום וליצור משטח חלק לגמרי. במידת הצורך, הוא אף ישתמש בצבע כדי לתקן את הגימור, כאילו מעולם לא היה שם משהו וזו בעצם המטרה – תיקון הקיר באמצעות שפכטל וצבע כדי שלעולם לא יידעו מה היה שם לפני. כדאי מאוד להקדיש זמן ומאמץ לדייק כאן בגוון הצבע שלכם: גוון שחשבתם שיהיה קרוב מספיק בחנות כנראה לא יתאים לצבע המדויק של הצבע הקיים בקיר שלכם, מה שיגרום לעבודת התיקון לבלוט, ולכן יש להתייעץ עם בעל המקצוע לגבי האפשרות הטובה ביותר במקרה זה.

 

שלב עבודות השפכטל והצבע הוא השלב החשוב ביותר לפני צביעת הבית או המשרד שלכם. למה? כי במידה ויש הרבה סדקים או פגמים בקיר, שפכטל וצבע יעשו את העבודה הטובה ביותר עד לגימור המושלם ולקיר חלק וחדש לגמרי, ללא כל חורים או פגמים כלל. אף אחד לא יידע מעולם שהיה שם ליקוי לפני כן. הרבה מאמרים או מדריכים ידריכו אתכם בדרך לעבודת שפכטל וצבע עצמאית, ואכן, כיום בחנויות אפשר לרכוש באופן עצמאי ולנסות לבד, אך אנו לא ממליצים לכם לעשות את העבודה הזו בעצמכם שכן אתם יכולים לגרום אפילו יותר נזק ממה שהיה בהתחלה, עם כתמים, גושים בקיר, ואי-אחידות של גוון הצבע שבחרתם. התייעצו איתנו עוד היום ונשמח לסייע לכם בכל מה שתצטרכו בדרך לקיר חלק ולגימור המושלם.

שירותי הנדימן

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

זקוקים להנדימן?

כמה פרטים קטנים ואני מיד חוזר

ניתן לחייג ישירות

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן