24/7

צילום תרמי

צילום תרמי – טכנולוגיה מתקדמת לאיתור ליקויים

אם אתם צריכים בשלב מסוים לאתר נזילה, ככל הנראה כבר הבנתם כי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת היא על ידי צילום תרמי. מדובר על הדרך היעילה ביותר, שבה בוחרים מרבית האינסטלטורים שרוצים לאתר נזילה בבית או בעסק של לקוח. אך מה הופך את האפשרות הזאת להיות כל כך יעילה בהשוואה לאפשרויות אחרות? מתי יהיה הכי נכון לבצע צילום באמצעות מצלמה תרמית? את התשובות לכל השאלות האלה תוכלו למצוא במאמר הבא – מאמר שנועד לעשות לכם סדר בכל הבלגן, ולהכין אתכם בצורה היעילה ביותר לקראת העבודה עם המצלמה התרמית.

תזכרו כי לא מדובר על מכשור פשוט, מדובר על מכשור מאוד מתקדם שתוכלו למצוא אותו אצל האינסטלטורים המנוסים ביותר. אינסטלטורים ששמים את טובת הלקוחות שלהם בראש סדר העדיפויות, נכון להיום לא כל האינסטלטורים עושים את זה – וזה עשוי להיות מאוד חבל. בכדי שתוכלו לדעת שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר, אתם תהיו מוכרחים להתעקש על כך שהבדיקה תתבצע בעזרת הציוד הכי מתקדם שזמין לרשותו של האינסטלטור.

חוששים שיש לכם נזילה בבית או במשרד? זה לא סוף העולם! חברת מיסטר פיקס תשמח לבצע עבורכם צילום תרמי בעזרת מצלמות מתקדמות בכדי לאתר את מקור הנזילה. כך שברגע האמת אתם תוכלו לפתור את הבעיה בהקדם האפשרי, ולא תמצאו את עצמכם מורחים את הזמן שעשוי לפעול לרעתכם. יש מצבים שבהם כל עיכוב, אפילו הקטן ביותר עלול להיות מאוד בעייתי עבורכם.

כל המידע שאתם מוכרחים לדעת על צילום תרמי

צילום תרמי – כאשר אינסטלטור נכנס עם מצלמה תרמית זה בהחלט עשוי לעודד אתכם, אתם תוכלו לדעת שבקרוב מאוד הנזילה עשוי להיות נחלת העבר. אך לפני שהאינסטלטור מבצע את העבודה, אתם צריכים להכיר את כל המידע הרלוונטי על הנושא הזה – כך שום דבר לא אמור להפתיע אתכם, ואתם תדעו בדיוק כיצד העבודה עצמה מתבצעת.

מה זה בכלל צילום תרמי?

לא מעט לקוחות שמקבלים את השירות הזה, אינם יודעים בכלל מה זה אומר צילום שהוא תרמי. אז למי מכם שלא יודע מה זה בדיוק אומר, מדובר על צילום אשר משתמש בקרני אינפרא-אדום. קרני האינפרא-אדום מזהים את הטמפרטורה מאחורי הקיר, והיא ממחישה את הטמפרטורה באמצעות צבעים שונים. כך שניתן לראות היכן הטמפרטורה נורמלית והיכן הטמפרטורה גבוהה או נמוכה מידיי.

איך האינסטלטור מזהה את הנזילה?

לאחר שהוא סורק את הקיר באמצעות המצלמה התרמית, הוא מקבל תמונת מצב מדויק של הטמפרטורה מאחורי הקיר. במקום שבו ישנה טמפרטורה שונה משאר האזורים, הוא ככל הנראה המקום שבו החלה הנזילה. אין שום סיבה שיוצגו צבעים שונים במקרה שבו אין נזילה או שהטמפרטורה מאחורי הקיר היא זהה – ולכך האינסטלטור יודע בדיוק היכן מתחיל מקור הבעיה.

כעת אחרי שקיבלתם טעימה על קצה המזלג, אתם יכולים להבין עד כמה העבודה עם מצלמה תרמית לאיתור נזילות היא יעילה. לא סתם האינסטלטורים עצמם הם אלה שבוחרים באפשרות הזאת על מנת לאתר נזילות, הם מעדיפים להשתמש במצלמה הזאת ולא באף כלי אחר אשר עומד לרשותם.

 

צילום תרמי
צילום תרמי

 

היתרונות של הצילום התרמי באיתור נזילות

לפני שתבצעו צילום תרמי, אתם צריכים להכיר את כל היתרונות שהאפשרות הזאת מביאה איתה. יש לה לא מעט יתרונות כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם, מהסיבה הזאת כל איש מקצוע שמכיר את התחום הזה על בוריו בוחר לבצע את האיתור דווקא עם צילום תרמי. אם יש לכם שאלות, תמיד תוכלו לפנות אלינו למיסטר פיקס על מנת לקבל את כל תשובות – כך שתעשו את הבחירה שתהיה לכם הכי נכונה והכי מתאימה.

איתור נזילה בכל מקום שהיא תהיה:

לא משנה היכן הנזילה מסתתרת, בעזרת מצלמה תרמית יהיה ניתן לאתר את הנזילה בקלות יחסית. המצלמה התרמית יכולה לאתר את הנזילות מאחורי קירות, מאחורי מרצפות או בכל מקום אחר שאליו אתם לא יכולים להגיע. זה יהיה הרבה יותר פשוט ממה שנדמה לכם.

איתור נזילות בצורה הכי מדויקת שיש:

אחד מהדברים החשובים ביותר כאשר מדובר על איתור נזילות זה כמובן הדיוק של האיתור. חשוב מאוד לדעת את מקור הנזילה המדויקת, על מנת שיהיה ניתן לגשת אליו ישירות מבלי להרוס את כל הקירות. צילום תרמי יאפשר לכם להשיג את התמונה המדויקת ביותר, שתסייע לכם לגשת לנזילה בדיוק המקסימאלי.

אפס תקלות אפשריות באיתור הנזילה:

תזכרו כי איתור נזילה לא מדויק עלול להביא לאובדן זמן רב ולאובדן של לא מעט כסף. לכן חשוב מאוד שתבצעו את האיתור עם מינימום תקלות, בעזרת צילום תרמי אתם תוכלו להפוך את השאיפה הזאת למציאות שהיא אפשרית לגמרי.

טיפול מידיי בבעיה שעשוי להחמיר עם הזמן:

קחו בחשבון שאתם צריכים להגיע למצב שבו אתם מצליחים לטפל בנזילה בהקדם האפשרי. נזילה שלא תטופל בזמן, עלולה להחמיר ולהביא לעוד מגוון רחב של תקלות שלא חשבתם עליהן. באמצעות צילום תרמי יהיה ניתן למצוא את הנזילה במהירות, ולכן האינסטלטור יוכל לטפל בתקלה בתוך זמן קצר ועם הצלחה מקסימאלית.

איתור נזילות שלא ידעתם על קיומם מראש:

מצאתם את הנזילה שבגללה ראיתם רטיבות או שבגללה חשבון המים קפץ? זה מעולה. אך למען אותה נזילה, יכולות להיות עוד לא מעט נזילות אחרות שמסתתרות מאחורי הקירות. אך מה לעשות שאין לכם את החושים שיסייעו לכם לעלות עליהן? באמצעות מצלמה תרמית יהיה ניתן לוודא שלא קיימות עוד נזילות בקירות. כך אתם תוכלו להיות רגועים ולהגיד בביטחון מלא שאין לכם עוד סיבות שבגללן אתם אמורים לחשוש.

העלות של צילום תרמי היא יחסית זולה:

אתם לא תרצו להגיע למצב שבו אתם מכניסים את היד עמוק מידיי אל תוך הכיס. לכן אתם תרצו לקבל את הטיפול היעיל אך גם המשתלם ביותר, וזה לא הולך להיות כל כך פשוט. לשמחתכם אם מדובר על איתור נזילות, מצלמה תרמית תספק לכם את הטיפול היעיל וגם הזול ביותר.

 

 

עומדים לבצע צילום תרמי? זה מה שאתם צריכים לדעת!

אל תתפשרו על הניסיון של האינסטלטור שתבחרו:

זה נכון שהמצלמה התרמית הופכת את העבודה של האינסטלטור לעבודה קצת יותר פשוטה, אך עדיין עליכם לדאוג שהאינסטלטור מנוסה יגיע. אחרי שהאינסטלטור יבחן את מקור התקלה, הוא יצטרך לתקן אותה – ואם הוא לא יהיה מנוסה זה עלול להיות בעיה רצינית. לכן לא מספיק לבחור באיתור נזילה עם מצלמה תרמית, עליכם לבחור גם אינסטלטור מנוסה. כך תוכלו להיות בטוחים שאין לכם שום סיבה אמיתית שבגללה אתם צריכים לחשוש.

לא ניתן לבצע צילום תרמי באופן עצמאי:

אם חשבתם לקנות מצלמה תרמית שתהיה לכם בבית על מנת שתוכלו לבדוק את הנזילות, אז כדאי לכם לבחון את המצב בצורה קצת יותר רצינית. עליכם לקחת בחשבון כי לקרוא את התמונה שמתגבשת על ידי צילום במצלמה תרמית זוהי מומחיות של ממש. לא כל אחד יוכל להבין בדיוק מה תמונת המצב וכמובן אף אחד ללא הכשרה לא ידע מה לעשות מאותה נקודה. לכן אל תיקחו את המושכות לידיים שלכם בנושא הזה.

צילום במצלמה תרמית ניתן לבצע בכל חדרי הבית:

לא משנה מהיכן מגיעה הנזילה, אתם תוכלו לאתר אותה על ידי צילום במצלמה תרמית. זה לא משנה אם מדובר על חדר רגיל או על חדר ממ"ד, המצלמה תדע לספק תמונת מצב מדויקת בכל מקום שבו תהיו. כך שאם חשבתם שהמצלמה לא תספק את תמונת המצב המדויקת במקום שבו אתם נמצאים, זוהי בהחלט תהיה מחשבה שגויה. כיום המצלמות התרמיות כל כך מתקדמות, שאין לכם שום סיבה לחשוש מהן. אתם תוכלו להיות בטוחים שהן יספקו לכם את תמונת המצב המדויקת ביותר, תמונת מצב שתוכלו להתבסס עליה להמשך.

צילום תרמי זוהי האפשרות המועדפת על מרבית האינסטלטורים:

כאשר אתם עושים בחירה כזאת או אחרת, אתם צריכים לחשוב מה מרבית האינסטלטורים מעדיפים. כאשר תשאלו כל אינסטלטור באיזה דרך הכי נכון לבצע איתור נזילה, ככל הנראה שהתשובה שלו תהיה על ידי מצלמה תרמית. ברגע שיש תמימות דעים לגבי אפשרות אחת בלבד, אתם בוודאי מבינים עד כמה היא עדיפה בהשוואה לכל שאר האפשרויות. כך שאם אתם לא בטוחים, חשוב שתבינו כי לאורך השנים האפשרות הזאת הוכחה כיעילה וכאפקטיבית ביותר. מגיע לכם לקבל את הטוב ביותר, הטוב ביותר הוא ללא ספק שימוש במצלמה תרמית על ידי הצוות המנוסה של מיסטר פיקס.

 

שאלות נפוצות על צילום תרמי

האם צילום תרמי יהיה יעיל לאיתור כל סוגי הנזילות?

בהחלט כן! ניתן להגיד בפה מלא כי מצלמה תרמית יכולה לאתר את כל סוגי הנזילות. לא משנה באיזה סוג של נזילה מדובר או עד כמה היא מסתתרת מאחורי הקירות, יהיה ניתן בצורה יחסית קלה לאתר את מיקומה. כך יוכל אותו אינסטלטור לבצע את העבודה, ולתקן את הנזילה על מנת שהיא לא תמשיך לעשות נזק שיעלה לכם ביוקר.

בתוך כמה זמן ניתן לאתר נזילה עם מצלמה תרמית?

בהתאם למיומנות של האינסטלטור, כך נקבע משך הזמן שבו תצטרכו להמתין עד אשר תקבלו את התשובה הסופית. אם תבצעו את האיתור ביחד עם אנשי המקצוע המנוסים של חברת מיסטר פיקס, אתם יכולים להיות בטוחים שהאיתור יתבצע במהירות. כך שאתם תוכלו לחזור לשגרה הרגילה, ותאפשרו לעצמכם לדעת כי הנזילות כבר לא אמורות לאיים עליכם בזמן הקרוב בשום צורה שהיא.

 

מה מומלץ לעשות אחרי שהאינסטלטור מבצע צילום תרמי?

קודם כל אתם צריכים לדרוש ממנו לספק לכם תמונת מצב לגבי כמות הנזילות שיש לכם בצנרת. כל עוד האינסטלטור יגיד לכם כי המצב תקין, אתם כמובן לא תצטרכו לבצע שום פעולה מיוחדת וכל אחד יוכל להמשיך בדיוק מהנקודה שבה הוא עצר. אם במקרה שבו מתקלה נזילה, תזכרו שאתם צריכים לספק פתרון מידיי על מנת שהבעיה לא תחמיר. לכן אתם צריכים לבצע תיקון לנזילה, כך שהיא לא תבצע הרבה יותר נזק ממה שהיא עשתה עד עכשיו. לעיתים נזילות קטנות עושות נזק מאוד גדול.

 

על פי מה נקבע העלות של צילום תרמי?

העלות של צילום תרמי נקבעת על פי שיקול דעתו של האינסטלטור, מהסיבה הזאת לכל איש מקצוע יש את העלויות שלו. לכן כאשר אתם רוצים לקבל את המחיר האטרקטיבי ביותר, אתם תצטרכו לבצע השוואת מחירים בין כל האינסטלטורים השונים. נמאס לכם לשלם ביוקר? בחברת מיסטר פיקס תוכלו לקבל איתור נזילות מקצועי על ידי אנשי מקצוע מיומנים, אך בו בזמן גם תוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר.

שירותי הנדימן

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

זקוקים להנדימן?

כמה פרטים קטנים ואני מיד חוזר

ניתן לחייג ישירות

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן