24/7

קורס הנדימן / הנדיוומן יומי

קורס הנדימן / הנדיוומן – אם לא תנסו לא תדעו

אתם מוזמנים לקורס הנדימן / הנדיוומן בסיסי של תומר עובדיה, קורס זה מעניק חוויה בלתי נשכחת בלמידת הבסיס של המקצוע הכי ותיק ונפוץ בעולם, ההנדימן. זהו קורס חוויתי שמעניק ידע תיאורטי אך גם מעשי, עם אפשרות לצבירת ניסיון בתחום ולאחר מכן לצאת לדרך עצמאית. כך תוכלו להתנסות בפתרון בעיות אמיתיות בשטח בחיי היום יום.

קורס ההנדימן/הנדיוומן הבסיסי מורכב מארבעה מפגשים בני שלוש שעות. במפגש תזכו בהיכרות קצרה, למידה תיאורטית ולבסוף תלמדו איך להתמודד עם תחזוקה ובעיות יומיומיות שכל הנדימן נתקל בהם. לא יכולים להגיע למפגש? אין בעיה - תוכלו להשלים את ההתנסות שלכם במחזור הבא. אין צורך בשום ידע מקדים ואתם מוזמנים להגיע גם ללא ניסיון, כולם מוזמנים!

קורס הנדימן / הנדיוומן – מה הוא כולל?

 

  • היכרות עם המורה, המשתתפים בקורס, כלי עבודה וחומרים
  • התמודדות עם מטלות תחזוקה בחיי היום יום
  • תיקוני ליקויים ותקלות בסיסיים בבית או בכל מקום אחר
  • באילו חומרים משתמשים לתיקונים והמטלות? ובאילו כלים?
  • כיצד מתחזקים משימות בסיסיות

 

במסלול ההכשרה של קורס זה, אנו משלבים את התחומים הנפוצים ביותר והבסיסיים ביותר בעולם של ההנדימן/הנדיוומן. אנו גאים בשיטות הקלאסיות שלנו ללימוד תיאורטי ומעשי של מטלות בסיסיות ביותר בחיי היום יום בבית, במשרד, ובעצם בכל מקום אפשרי הדורש תחזוקה.

מהו המסלול של קורס הנדימן / הנדיוומן?

אנו יודעים מהניסיון הרב שלנו במתן שירותי הנדימן כיצד לערוך קורס בצורה היעילה והטובה ביותר על מנת שגם הדברים המורכבים יותר ייראו פשוטים לחלוטין. משימות בסיסיות ייראו קלות מדי והתלמידים בקורס יוכלו להתרשם וללמוד במהירות כיצד מבצעים אותן. באמצעות מפגשים רצופים תוכלו ללמוד את כל מה שאי פעם רציתם לדעת על העולם הזה, החל מאיך פותרים בעיות תחזוקה בסיסיות ועד לרמות גבוהות ומאתגרות יותר. זאת כמובן בלי שום ידע קודם.

 

בעזרת הדרכה והנחיה מתאימה, אנו מאמינים שכל אחד יכול ללמוד איך זה להיות הנדימן/הנדיוומן. לא כל אחד חייב להיות בעל "ידי זהב", ואפשר ללמוד כיצד לתקן גם בעיות בסיסיות ללא כל בעיה עם הכלים והחומרים המתאימים לעבודה. כך תוכלו להתמודד בהצלחה עם בעיות שחשבתן שאין להן פתרון ואפילו להיות גאים בעצמכם – זוהי כל המטרה. אנו מאפשרים למשתתפי הקורס התלמדות תיאורטית ומעשית על מנת שיוכלו לראות בעצמם בשטח ולפעול בצורה עצמאית בשלל עבודות התחזוקה אי שם.

אז מה יש במפגשים עצמם?

 

  • במפגש הראשון שלנו – היכרות אישית היא הכי חשובה על מנת להכיר את המורים ואת כל המשתתפים בקורס, לאחר מכן נשבר הקרח וכולם מתחילים להרגיש בנוח ללמוד אחד עם השני ולשתף פעולה. נכיר את כלי העבודה והחומרים העיקריים בהם משתמשים ואף ניתן לכם להתנסות בעבודה ראשונה שלכם! כמובן שניתן לכם הנחיות כיצד לפעול בצורה הבטיחותית ביותר. בנוסף, נלמד גם על תחום התחזוקה המונעת.

 

  • במפגש השני שלנו – ניתן משימות תחזוקה יומיומיות בסיסיות על מנת שתוכלו להתנסות באמת בשטח ולראות מה זה תיקון אמיתי. נתחיל עם תקלות הנפוצות בכל בית ומשרד ונמשיך משם. תקלות אלו כוללות: תיקון נזילות, החלפת מושב אסלה, פתיחת סתימות, ועוד.

 

  • במפגש השלישי שלנו – נתמקד בעיקר בביצוע המעשי, בכלי העבודה ובחומרים השונים בהם עלינו להשתמש. נלמד אילו כלי עבודה מתאימים לאיזו תקלה, וכך תוכלו לרכוש את כל המיומנויות והניסיון לתיקון תקלות ברמה הגבוהה ביותר ללא כל צורך בעזרה חיצונית.

 

  • במפגש הרביעי שלנו – נתמודד עם אתגרים עמם לא התמודדנו בעבר, כמו למשל תיקוני בלאי, החלפות ותקלות יותר מורכבות. אלו אתגרים שכל הנדימן או הנדיוומן נתקלים בהם ולכן הם הקריטיים ביותר, שכן הם נגרמים עקב בלאי או דברים נוספים שאינם בשליטתנו בהכרח, כמו למשל: החלפת צילינדר, ידיות, מנעולים, שימון צירים, ועוד.

 

קורס בסיסי זה יעניק לכם ידע על מנת להתחיל בשלב חדש בחייכם, והוא מהווה הכנה להשתתפות בקורס הנדימן / הנדיוומן ברמה מתקדמת.

 

נשמע מעניין? לחוויית התנסות אישית בקורס הנדימן/הנדיוומן צרו קשר – 0548808807

שירותי הנדימן

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

זקוקים להנדימן?

כמה פרטים קטנים ואני מיד חוזר

ניתן לחייג ישירות

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן