24/7

תיקון נזילות

תיקון נזילות באמצעות בעלי מקצוע מיומנים

דליפה לא מזוהה או נזילות זהו דבר שבהחלט עשוי להיות מורט עצבים. תיקון נזילות זהו דבר מאוד נפוץ, בעיקר בבתים ישנים אבל גם בחדשים לא פחות. ברוב המקרים אין מנוס מהזמנת ביקור של בעל מקצוע על מנת לאבחן את היקף התקלה ולטפלה בהקדם.

תיקון נזילות בבית שלכם

תיקון נזילות זו אחת הבעיות הנפוצות ביותר בתחזוקת הבית, אם לא הנפוצה ביותר. אם אתם חושדים שיש נזילה בתוך הבית ממקור בלתי מזוהה – נסו לאבחן את הבעיה בעצמכם על מנת להעניק כמה שיותר מידע לבעל המקצוע שמגיע לתקן את התקלה. נזילה זה משהו שאי אפשר לחיות איתו לאורך זמן, במיוחד אם זה במקום מרכזי וחשוב בבית כמו מתחת לכיור, באמבטיה, ברצפה, בגג, וכדומה.

 

נזילות עשויות להתרחש במגוון מקומות ברחבי הבית, כשהנפוץ ביותר בעונת החורף הוא הגג שלנו. כמה פעמים הייתה לכם נזילה מהגג והייתם צריכים להזמין בעל מקצוע על מנת שיאטום אותו כמו שצריך? הרבה גגות אינם אטומים כראוי וזוהי בעיה שחוזרת על עצמה עד שמגיע בעל מקצוע אמין ומיומן שפותר את הבעיה במהירות לפני שיחלחלו מים נוספים ויגרמו נזק רב כמו עובש, רטיבות, ועוד.

איבחון הבעיה והזמנת שירות תיקונים

נזילות מים הן לרוב בגלל ליקויים וחורים במערכת האינסטלציה בבית שלכם, או כשלים קטנים באיטום או בחומרים חיצוניים אחרים מכל סיבה שהיא – בין אם זה בלאי או עבודה לא נכונה של בעל מקצוע קודם. מים לוקחים את הדרך הקלה ביותר למטה אל הקרקע, ולכן הם עוברים ומחלחלים לאורך המסגרת בקירות.

 

לאחר שאישרתם כי אכן יש לכם נזילה בבית ממקור לא ידוע, תצטרכו לזהות את המקור ולהזמין בעל מקצוע. הזמינו את בעל המקצוע והעניקו לו כמה שיותר מידע על מנת לאבחן את הבעיה במהירות ולהגיע לפיתרון.

התייעצו איתנו ונוכל לתאם ביקור בהקדם, איש המקצוע שלנו יגיע עם הכלים הנכונים לאבחון הנזילה, כמו למשל שימוש במד לחות על מנת לברר אם רמת הלחות בביתכם נמצאת בפרמטרים נורמליים, ובמצלמת אינפרא אדום – כלי חדשני העוזר במציאת נזילות מאחורי קירות ותקרות במקומות אליהם העין האנושית אינה יכולה להגיע.

תיקון נזילות
תיקון נזילות

 

ייתכן שהמקום בו נמצאים המים או הלחות אינם נמצאים בדיוק במקום בו נמצאת הדליפה, כך שזה עלול לקחת קצת זמן לבדיקה דקדקנית וקפדנית יותר. בעל המקצוע שלנו יזהה את מקור הנזילה, ויקבע האם היא נובעת מצנרת פגומה או שמא משהו אחר. השלב השני הוא סגירת כל הברזים והמכשירים המשתמשים במים, וכתיבת המספר על מד המים. כך תוכלו לדעת האם מדובר בנזילה היות והמד יפעל גם כשכל הברזים בבית סגורים. במידה והבעיה היא דווקא חיצונית ואינה פנימית, איש המקצוע יילך ויבדוק בחוץ מאין יכולה להגיע הנזילה. זה כולל מרזבים סתומים, גגות, צינורות, איטום שנפגע, חלונות, דלתות, ועוד.

 

תחזוקת הבית ובמיוחד מערכות המים והביוב היא אינה דבר של מה שבכך והיא עלולה לגרום בעיות מתמשכות ודפוסים חוזרים. מה אפשר לעשות על מנת למנוע נזילות עתידיות? התייעצו עם בעל המקצוע שלנו והוא ייתן לכם טיפים חשובים לשמירה על הבית. טיפים נוספים אותם נשמח לחלוק עימכם:

 

  • בידקו את מצב הגג והאיטום שלו במיוחד בעונות החורף

 

  • בידקו שמד המים אינו פועל גם כשהברזים סגורים

 

  • שימו לב לדפוסי הניקוז בבית ומחוצה לו

 

  • הקפידו על תחזוקת מערכת הביוב והזמינו לעיתים נדירות בעל מקצוע שיאשר את תקינותה

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ושירות בכל מה שקשור למערכות המים והביוב מבעלי המקצוע הטובים ביותר בארץ בתחום זה.

שירותי הנדימן

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

זקוקים להנדימן?

כמה פרטים קטנים ואני מיד חוזר

ניתן לחייג ישירות

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן