24/7

תיקון תריס חשמלי

תיקון תריס חשמלי – חדשנות בבית שלכם

כשעוברים לבית חדש או ישן, אחד הדברים אותם צריך גם לקחת בחשבון הוא תיקון תריס חשמלי שנמצא בבית זמן לא רב. עם הזמן, הסוללה נחלשת, התריס עשוי להוות בעיה בכל מה שקשור לפתיחתו או סגירתו, ולכן אף דורש תחזוקה כבדה יותר. מהרבה בחינות, תריסים חשמליים הם מאוד נוחים ואטרקטיביים אך גם מאוד מאתגרים בתחזוקת הבית השוטפת.

תיקון תריס חשמלי – יתרונות וחסרונות

תיקון תריס חשמלי – אנשים רבים אינם מודעים ליתרונות העצומים של התריס החשמלי. במקום לקום ולסגור את התריס הישן והבלוי, ישנם תריסים חשמליים חדשניים הקיימים כבר שנים רבות ומעניקים את החוויה האידיאלית לסגירה ופתיחה של תריסים בחדרים ואף במרפסת הפרטית שלכם. בקליק אחד אתם יכולים לבחור האם לפתוח את התריסים, לפתוח אותם קצת, או להשאיר אותם סגורים לחלוטין. זוהי לגמרי הבחירה שלכם ואתם שולטים במה שקורה בבית בצורה החכמה ביותר.

 

כמו לכל דבר, גם לתריס חשמלי יש חסרונות ולעיתים, מבלי לשים לב, ניתן לעשות לו נזק כמו למשל לפתוח אותו בצורה לא נכונה, לפתוח אותו יותר מדי, לסגור אותו בצורה לא טובה, ועוד. במיוחד כשמתגוררים בבית עם ילדים קטנים – הילדים עשויים למשוך את התריס או לשחק בו וכתוצאה מכך, התריס יעבוד בצורה לקויה וידרוש תיקון מיידי. ישנם מקרים בהם התיקון הוא פשוט למדי ולא מצריך יותר מדי זמן מצד בעל המקצוע.

 

תיקון תריס חשמלי
תיקון תריס חשמלי

כמה עולה תיקון תריסים ומה זה כולל?

המחירים עשויים להשתנות מעת לעת וזה תלוי בפרמטרים השונים המקיפים את הבעיה בתריס החשמלי. בשיחה קצרה איתנו, תוכלו להבין את הסיכונים בתריס חשמלי, איך אפשר למנוע טעויות ותיקונים מיותרים ובעצם לחסוך הרבה מאוד כסף בייעוץ עם בעלי המקצוע המובילים בעולם התריסים החשמליים. חשוב להדגיש שמחיר התיקון משתנה בסוגי תריסים חשמליים שונים, גם בהתאם לאיכות שלהם וגם בהתאם לגודל הנזק.

 

תריס חשמלי, כשמו כן הוא, עובד על חשמל. לכן, הבעיה היא לא תמיד בתריס אלא עשויה להיות גם עקב בעיה בחשמל וזה כבר בעיה שקשורה לבית ולא לתריס. הדבר החשוב ביותר הוא לאבחן מנין נובעת התקלה – מהחשמל או מהתריס? ומשם כבר לעשות את החישוב לבד. זהו תפקידו של בעל המקצוע שלנו והוא יידע כיצד להנחות אתכם ולתקן את הבעיה. לעיתים הוא יוכל אף לתקן את התקלה בעצמו ללא כל צורך בהזמנת ביקור של איש מקצוע נוסף, במקרה הזה – חשמלאי. זוהי בעיה שאתם לעיתים יכולים לאבחן אפילו בעצמכם – על מנת לדעת האם יש קצר בתריס, השאלטר יקפוץ וכך תדעו שזה נובע מבעיה בחשמל ולאו דווקא בתריס עצמו. כך תוכלו להזמין איש מקצוע מתאים שיוכל לתקן לכם את הבעיה במהירות ללא כל עיכובים נוספים.

 

בשלב הראשוני, התייעצו איתנו ונוכל להנחות אתכם בהמשך הדרך. ברוב המקרים אם לא בכולם, כן תידרשו להזמין בודק תריסים על מנת לאבחן את הבעיה ולוודא במאה אחוז שאכן הבעיה היא מהחשמל בבית ולא מהתריס. בהרבה מקרים, אבחנה לקויה היא זו שגורמת לבזבוז זמן ולכן עדיף להיות בטוחים. הבעיה עלולה להיות במתג החשמלי של התריס ולכן לאו דווקא קשור לבעיות חשמל שמצריכות קריאה לחשמלאי. בעיות נוספות כוללות גם רצועה או שלב בתריסים החשמליים. שלבים זוהי בעיה נדירה יותר היות ותריס חשמלי אינו שברירי כמו תריס הזזה פשוט שנמצא בכל הבתים הישנים יותר.

 

אם התריס החשמלי שלכם עושה בעיות, מכל סוג שהן, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם עם אנשי מקצוע המובילים בתחום התריסים החשמליים שיגיעו אליכם לביקור מהיר ויאבחנו את הבעיה במהירות.

שירותי הנדימן

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

זקוקים להנדימן?

כמה פרטים קטנים ואני מיד חוזר

ניתן לחייג ישירות

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן