24/7

תיקון תריס

תיקון תריס – פיתרונות לבית

אחת הבעיות הנפוצות שנתקלים בהם בעיקר בעונת החורף היא תיקון תריס. תריסים הם ההגנה הטובה ביותר בבית מפני רוחות חזקות, גשם, חרקים, ועוד. התריסים הם חלק מהחלונות והמראה שלנו מחוץ לבית ואין שום סיבה שייראו חשופים או לא מושכים. תריסים שבורים עשויים להיראות לא אסתטיים, ושימושיים במיוחד בעונות החורף על מנת למנוע קור ושהבית יהיה סגור. גם בעונת הקיץ אפשר לסגור את התריסים ולקרר את הבית עם מזגן.

תיקון תריס בבית או בעסק

תיקון תריס – מי מאיתנו לא נתקל בתריס שבור או לקוי פעם או פעמיים לפחות במהלך חייו בתוך הבית? זה יכול לקרות אינספור פעמים, מהסיבה הפשוטה שהתריסים הבסיסיים לעיתים אינם מספיק חזקים על מנת להתמודד עם מזג אוויר קיצוני כמו מבול שלא מפסיק לרדת, בדגש על רוחות עזות שיכולות להעיף ואף לשבור תריסים. עם הזמן, בבתים ישנים יותר, גם התושבות הנמצאות בתריס ההזזה הבסיסי מתחילות להתפורר ולהיבלות בעיקר בגלל מזג אוויר חם (השמש). התריס מתחיל לקרטע וכתוצאה מכך גם גלגלי ההזזה מתחילים לעשות בעיות. זוהי בעיה אותה ניתן לתקן יחסית בקלות ובמהירות.

 

אנו מציעים שירות ותיקון תריסים עם אנשי המקצוע המובילים ביותר בתחום באיזור מגורכם. כך נוכל לאבחן האם צריך להחליף את התריס או פשוט לתקן אותו בצורה איכותית ומהירה. ברוב המקרים – צריך פשוט לתקן ובאמת שאין צורך בהחלפה, אבל זה תלוי בסוג התריס, כמה שנים יש לכם אותו בבית, ועוד פרמטרים נוספים המשפיעים על זמן העבודה ומחירה. החדשות הטובות הן שאתם יכולים פשוט לקרוא לבעל המקצוע שלנו ולתקן את הנזקים האלה במקום להחליף את התריסים מה שיגרור הוצאות נוספות. כמובן תלוי האם מדובר בתריס הזזה בסיסי (שנמצא ברוב הבתים) או בתריס חשמלי הדורש הרבה יותר תחזוקה, עדינות, והקפדה. תריסים חשמליים יימצאו לרוב בבתים חדשים יותר אך לעיתים גם בבתים שמורים וישנים יחסית ניתן למצוא אותם.

 

תיקון תריס
תיקון תריס

 

תיקון תריס – מה גורם לנזק?

בלאי רגיל תורם לא פחות לליקויים בתריסים. עם השנים, היבטים מסוימים של התריס רגישים לנזק אך ורק משימוש יומיומי. כמובן שבחירה בתריסים איכותיים יותר תפחית את הסבירות לבעיות. עם זאת, בסופו של דבר, זוהי תחזוקת הבית לכל דבר ולכן גם לתריסים צריך לתת תשומת לב יתרה היות וזה חלק בלתי נפרד מהבית ומהעיניים של הבית או העסק – החלונות.

 

ישנם כמה סוגי תריסים: תריס הזזה פשוט, תריס גלילה והחדיש ביותר שהוא התריס החשמלי אבל גם עולה הרבה יותר לתחזק אותו או לתקנו. תריס הזזה הוא הבסיסי ביותר, כשהוא דורש תחזוקה מינימלית אם בכלל ביום יום, ורק כשיש בעיה פעם בכמה זמן בכלל שמים לב שהוא קיים. הבעיה עשויה להתרחש בגלגלי ההזזה, תריסים שנשברו עקב מזג אוויר קיצוני, או סגירת ופתיחת התריסים שהפכה להיות לקויה ולכן התריסים אינם יכולים להיפתח או להיסגר כלל.

שירות תיקון תריסים מקצועיים

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל שעה ונשמח לסייע לכם בקשר לתיקון התריסים בביתכם. אנו שולחים את בעלי המקצוע המובילים ביותר בתחום התריסים שישמחו לאבחן לכם את הבעיה ולהעניק טיפול מהיר ויעיל תוך זמן קצר מאוד. יש לזכור שיש הבדל בין סוגי התריסים השונים ולכן כל אחד מתומחר אחרת. תריס הזזה בסיסי יתומחר בהרבה פחות מאשר תריס חשמלי הדורש יותר תחזוקה כמו סוללה וכיוצא בזה. בהחלט אפשר לתקן תריסים קיימים או, במידת הצורך ואם כך תחליטו, להחליפם לחלוטין בתריסים דומים או אפילו התקנת תריסים חשמליים לנוחות מירבית וחדשנות בבית שלכם.

שירותי הנדימן

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

זקוקים להנדימן?

כמה פרטים קטנים ואני מיד חוזר

ניתן לחייג ישירות

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן