24/7

תיקוני אלומיניום

תיקוני אלומיניום – חומר גלם מספר אחת

עם השנים תיקוני אלומיניום הפכו ליותר נפוצים. אלומיניום הוא חומר גלם מאוד נוח ועמיד, ואולי זו הסיבה שאנשי מקצוע רבים בוחרים להשתמש דווקא בו במקום חומרי גלם ותיקים כמו ברזל, עץ, פיברגלס, אבן, ועוד. זהו חומר עמיד שאינו מחליד ויכול להחזיק שנים רבות ואין זה פלא שהרבה דברים כיום עשויים דווקא מאלומיניום.

אלומיניום כחומר גלם איכותי

תיקוני אלומיניום – הרבה משתמשים כיום באלומיניום במקום בחומרים אחרים, או משתמשים באלומיניום כשילוב עם זכוכית, פלסטיק, וכיוצא בזה (כמו למשל במסתור כביסה). חומר גלם זה הוא איכותי, זול, אפשר לעצב אותו איך שרק רוצים ובעצם היתרונות הם בלתי נגמרים בכל מה שקשור לאלומיניום. כיום הוא נמצא בקירות, דלתות, בתוך הבית, מחוץ לבית, בכל דבר שרק אפשר לחשוב עליו. האפשרויות הן אינסופיות.

 

האלומיניום משמש לתיקונים בעיקר בחיפוי, קירוי, בידוד, ועוד הרבה. הוא נחשב לחומר זול וניתן לעצב אותו איך שרק רוצים מה שהופך אותו בעצם – לחומר הגלם המושלם בשביל קבלנים או כל אחד שרוצה לעצב משהו משלו מבלי לשלם יותר מדי כסף. אפשר לשלב אלומיניום בעיקר עם זכוכית, שהוא חומר גלם נוסף מאוד פופולרי ברחבי הבית בעיקר בכל מה שקשור לחדר האמבטיה כמו מקלחונים למשל, דלתות זכוכית, תקרות, חלונות, מקררים, מזגנים, מיקרוגל, והיד עוד נטויה.

תיקוני אלומיניום בבית ובגינה

מכיוון שחומרים אחרים, כמו זכוכית למשל, נוטים להיות שבריריים מדי, לעיתים ניתן לערוך תיקוני אלומיניום פשוטים וקלים למדי על מנת לשמר את המצב הקיים ולשמור על תקינות המתקן, כמו מקלחון למשל שדורש תחזוקה ולעיתים יכול לסבול מליקויים בזכוכית או בחיפויים והמסגרות מסביב.

 

אלומיניום משמש גם לתריסים, חלונות, גגות, פרגולות. תריסים עם אלומיניום הפכו להיות פופולריים במיוחד, גם זולים וגם מחזיקים מעמד זמן רב יותר. תריסי גלילה למשל יכולים להחזיק יותר זמן עם תיקוני אלומיניום. גם תריסי הזזה, בעיקר בבתים ישנים, שנחשבים לתריסים הכי בסיסיים יכולים להחזיק מעמד זמן רב יותר עם אלומיניום באמצעות החוזק והאיכות שלו.

 

דבר נוסף מאוד נפוץ בשנים האחרונות הוא חלונות אלומיניום. אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת מסגרת אלומיניום או תיקון בעזרת אלומיניום היא העובדה שזה הרבה יותר זול, בעל אפשרויות עיצוב נרחבות יותר והכי חשוב מהכל – אינו מחליד כמו חומרים אחרים. זהו בהחלט יתרון משמעותי בכל מה שקשור לחלונות או תריסים הממוקמים גם מחוץ לבית.

 

בנוסף לחלונות, גם בגינה לא חסר דברים המשלבים גם אלומיניום, כמו למשל פרגולות או מרפסות עם מסגרות אלומיניום. פרגולות הן דבר מאוד חשוב בגינה בעיקר בעונת הקיץ ומותירות הצללה בשעות החמות. במידה ואינכם מעוניינים דווקא בעיצוב כפרי יותר, פרגולות אלומיניום הן הפתרון האולטימטיבי בשבילכם. באמצעות האלומיניום אפשר לתקן מסגרות תקולות ואף לשלב אותו עם חומרים אחרים על מנת לחזק מתקנים גם בגינה וגם בתוך הבית.

תיקוני אלומיניום ובנייה עם החומר

האם אפשר לבנות עם אלומיניום כל דבר? התשובה היא כן. אפשר לשלב אלומיניום ברהיטים, קירות גבס, שערים, גדרות, ועוד. שער אלומיניום הוא פתרון זול, איכותי ומושלם למי שמאס בשער ברזל ומעוניין בשער הבית שאינו מחליד, חזק מאוד ומחזיק לשנים רבות. שער מאלומיניום, לעומת שער ברזל, הוא גם קליל יותר.

 

כיום ניתן לבצע תיקוני אלומיניום לכל דבר בבית: מטבח, שולחנות, מיטה, קירות, מדפים, מקרר, מזגן, וכל דבר שימושי שנמצא בבית ומחייב תחזוקה קבועה. שימוש באלומיניום, גם אם לא השתמשתם בחומר הזה לפני, מבטיח איכות יותר גבוהה, משקל יותר קליל, מחיר יותר זול, ויציבות לשנים רבות יותר. כך בעצם אתם חוסכים לעצמכם כאבי ראש ומחליפים בבת אחת את החומרים ובזאת פתרתם את הבעיה במקום לתקן דברים כל שני וחמישי.

תיקוני אלומיניום – מסגרות

אחד הדברים השכיחים ביותר באמצעות אלומיניום הוא מסגרת כלשהי, פשוטה או מעוטרת. למשל בדלת או בחלון, המסגרות עצמן עשויות מאלומיניום וזה מה ששומר עליהם כל כך הרבה זמן מבחינת יציבות. הבסיס של המתקן עצמו עשוי מזכוכית, כמו למשל גם מקלחון בחדר האמבטיה – אך המקלחון עצמו עשוי מזכוכית. אין ספק שאלומיניום וזכוכית זה השילוב המושלם בכל מה שקשור לחומר גלם מעט שברירי אך עם מסגרת יציבה לאורך זמן.

 

באמצעות המסגרות והחומר הקל לעיצוב, ניתן ליצור דלתות, חלונות, מסגרות העשויים מאלומיניום כמעט לכל דבר. לכל דלת, לכל חלון, בכל צורה או גודל, אפשר לעצב משהו מיוחד ולאו דווקא משהו פשוט או בסיסי. בין אם אתם מעוניינים בעיצוב כפרי או עיצוב חדשני, אלומיניום בהחלט יעשה את העבודה. אלומיניום משתלב באופן מדהים בכל דבר שאתם יכולים לחשוב עליו ויש אותו בבית – בין אם זה פרגולה, חלון, דלת, מכשירי חשמל, חדר אמבטיה, ועוד.

אופן העבודה

תיקוני אלומיניום דורשים שילוב של אלומיניום עם חומרים אחרים, כמו אבץ למשל. אפשר לקרוא לעבודה עם חומר גלם זה "אומנותית" במידה מסוימת, היות ולעומת ברזל למשל, אפשר לעצב איתו כמעט כל דבר אפשרי שרוצים בבית ויכול להיות לכם חופש אמיתי בבחירת העיצוב המועדף עליכם.

 

בראש ובראשונה צריכים לקחת בחשבון את התכנון והמידות. לבחון היטב את המיקום מבחינת עומק, אורך, רוחב, וכיוצא בזה. העבודה צריכה להיות מדויקת לפי שיטה מאוד מסוימת ועבודה עם המוצר. איש המקצוע שלנו חייב להסתכל גם על עיצוב המבנה, עיצוב הבית, עיצוב הגינה, וכל דבר שקשור לספייס מסביב, זהו פרמטר קריטי בכל מה שקשור לעיצוב ומדידה, עד לעבודה הסופית עם האלומיניום.

מי מבצע את העבודה?

זה יכול להיות הנדימן ותיק שמכיר את התחום או מישהו שעוסק רק בעבודות אלומיניום ("קבלן אלומיניום" או "איש אלומיניום") ומכיר את החומר מ-א' ועד ת'. עבודות עם אלומיניום, ובעיקר מסגרות אלומיניום אינן מורכבות במיוחד אך דורשות מחקר ומישהו שמכיר את התחום לעומק. כשתיצרו איתנו קשר, נוכל להתאים לכם את איש המקצוע המתאים עבורכם לעבודה עם אלומיניום וכמובן להגיש הצעת מחיר אטרקטיבית לשני הצדדים על מנת שתהיה הוגנת עם שירות יעיל ומהיר עד כמה שניתן.

תיקוני אלומיניום
תיקוני אלומיניום

איש מקצוע שמבין בחומר גלם זה הוא בן אדם שלמד את האלומיניום עד לעומק, שיודע איך עובדים איתו ואיך מתקנים איתו, איך מעצבים אותו בשלל אפשרויות לשביעות רצון הלקוח וכמובן יודע כיצד להעניק שירות ללא דופי. מכיוון שזהו חומר שכל כך קל לעבוד איתו, לעומת חומרים אחרים – אין זה פלא שיותר ויותר חברות ואנשי מקצוע מעדיפים דווקא לעבוד איתו ולבצע תיקוני אלומיניום ללקוחות מרוצים עם מתקנים, רהיטים ומכשירי חשמל שמחזיקים מעמד שנים רבות ללא כל בעיה.

 

המחירים בעבודות אלומיניום משתנים מעת לעת וזה מאוד תלוי היכן מתבצעת העבודה ובאיזה מתקן. חלונות למשל, יהיו הרבה יותר זולים מדלת; דלת תהיה יותר זולה מפרגולה, וכן הלאה.

 

נשמח לבצע תיקוני אלומיניום בביתכם ולהתאים את המסגרות השונות, הכלים, והעיצוב לטעמכם האישי בביתכם או בחצר הבית שלכם. זכרו שאין תחליף לאיש מקצוע מוסמך בתחום האלומיניום וחשוב להתייעץ, לקבל המלצות, ולשאול את כל השאלות הנכונות לפני שמבצעים את העבודה.

שירותי הנדימן

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

זקוקים להנדימן?

כמה פרטים קטנים ואני מיד חוזר

ניתן לחייג ישירות

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן