24/7

תליית מראה

תליית מראה – שדרוג היופי בבית

במהלך חיינו, אנו צריכים עזרה מבעלי מקצוע ואפילו מאנשים קרובים בעבודות תחזוקה שונות בבית כמו למשל תליית מראה, פריט כבד הדורש מישהו שמבין בתחום על מנת לתלות אותה בצורה הטובה ביותר ובכך למנוע נזק גם לקיר וגם למראה עצמה. ניתן לתלות על הקיר בבית את כל סוגי המראות השונות, מקטנות לגדולות ועד לפשוטות ומעוצבות, הכל תלוי בבחירה שלכם ובאופי הבית.

תליית מראה לשדרוג הבית

תליית מראה כבדה, מדפים ועוד הם כולם עבודת אומנות הדורשת מיומנות ומקצועיות שאין שנייה לה. בעלי מקצוע נוטים להשתמש בכלי תלייה מיוחדים על מנת לתלות מראות קלות או כבדות יותר שגם מהוות יותר אתגר לבעל המקצוע ולקיר בבית. עדיף שיהיו שתי נקודות עיגון לקיר מאשר אחת בודדת, שכן תמונה או מראה יהיו יציבות יותר וסביר להניח שישארו יציבים כפי שהיו במקור.

 

כדי לתלות מראה בהצלחה, בעלי המקצוע שלנו מצוידים במערך של מחברים על מנת להרכיב ולתלות את המראה בצורה הטובה ביותר כדי שתישאר יציבה ואין שום סיכוי שתיפול, מה שיגרום נזק רציני למראה, לקיר, ואף לעיתים לרצפה עצמה. בעל מקצוע איכותי יידע לאבחן את הקיר הטוב ביותר לביצוע העבודה ובכך להתאים את הקיר למראה, במיוחד אם היא כבדה יחסית לשאר המפוזרות ברחבי הבית.

 

תליית מראה
תליית מראה

 

תליית מראה – האם אפשר בכוחות עצמנו?

זוהי שאלה שאפשר לענות עליה בשלוש מילים בלבד: תלוי בסוג המראה. הרי, לתלות מראה לא נשמע עניין מסובך במיוחד כמו למשל טיפול במערכת החשמל בבית או טיפול במערכת הביוב. זוהי נשמעת משימה פשוטה למדי, והאמת היא שרוב האנשים אינם יכולים לעשות זאת בעצמם, אלא אם כן זוהי מראה ממש קלה ופשוטה שפשוט תולים על מסמר ובזה נגמר העניין. מראות גדולות יותר, מרשימות יותר וכבדות יותר יהוו אתגר יותר גדול משמעותית ולכן חשוב לקרוא לבעל מקצוע שיידע להתאים את הקיר למראה ובכך למנוע נזק עתידי לשניהם.

 

כיום ישנן סוגי מראות רבות, אפילו רבות מדי – כמו שאומר המשפט המפורסם "מראה, מראה שעל הקיר, מי הכי יפה בעיר?", במקרה הזה, ישנן הרבה יפות, קלילות ופשוטות אך גם כבדות ומעוצבות. המעוצבות הן הקלאסיות יותר, בעיקר בתקופות הקדומות, או שייכות לימי הביניים. מחיר של מראה כזו יעלה משמעותית יותר, ולכן בהחלט מומלץ לדבר איתנו על מנת שנוכל לייעץ לכם איך ניתן לתלות מראת וינטג' שכזו בצורה הטובה ביותר בלי לגרום לה או לקיר כל נזק.

 

לרוב, מאחורי מראות כבדות יותר, יהיה חוט ישן ולכן אבחנה של איש מקצוע חשובה מאוד במקרה זה. במקרה של מראות פשוטות יותר, אפשר פשוט לקדוח בתוך הקיר ולתלות אותן בדיוק כמו שתולים מדפים. כמובן, כאן מדובר במראות הנמצאות בכל בית, עם מסגרת פשוטה או לעיתים ללא כל מסגרת כלל.

כמה זה עולה?

מחיר של תליית מראה תלוי בסוג המראה, הכובד שלה, הפשטות שלה, ואיפה אתם בוחרים לתלות אותה. יש לציין שחשוב להקשיב לבעל המקצוע שלנו במקרה הזה, יכול להיות שהמקום שבחרתם ונראה האידיאלי בשבילכם לתליית המראה איננו אידיאלי כלל, מכל מיני סיבות; הקיר אינו מתאים למראה, הקיר הוא קיר גבס ולא בטון, וכיוצא בזה. הקשיבו לאיש המקצוע. נשמח להעניק לכם ייעוץ ולהנחות אתכם בכל מה שקשור לתליית מראה בבית שלכם להוספת חזות אסתטית, נקייה, מרשימה ויפה, במיוחד אם מדובר במראה קלאסית וינטג'ית שחזרו ובגדול בשנים האחרונות לבתים ברחבי הארץ.

שירותי הנדימן

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

זקוקים להנדימן?

כמה פרטים קטנים ואני מיד חוזר

ניתן לחייג ישירות

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן