24/7

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת גוף חימום בדוד שמש זהו לא דבר נדיר במיוחד, בעיקר בעונת הקיץ. דוד השמש צובר יותר אבנית ובכך נוטה לתפקוד לקוי או מפסיק לעבוד בכללי. לא תמיד חייבים להחליף את כל הדוד אלא רק את גוף החימום וזוהי עבודה שבעל מקצוע יודע לעשות במיומנות, יעילות ומהירות על מנת לספק לכם מים חמים גם בקיץ.

שירותים נוספים

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

החלפת גוף חימום בדוד שמש באופן מקצועי

החלפת גוף חימום בדוד שמש זה בהחלט לא משהו שעושים באופן עצמאי. גם אם חשבתם על זה לרגע אחד, זוהי מלאכה של בעל מקצוע המבין בתחום הדוודים, ומומחה בתחום כבר שנים רבות ועדיף שהוא זה שיבצע את ההחלפה, או במקרים יותר מורכבים, החלפת דוד השמש כולו.   דוד שמש הוא קריטי בכל מה שקשור למים חמים בקיץ. הוא חוסך המון בחשמל ובכך מספק מים חמים כשיש שמש ואין צורך להדליק אותו. כיום יש גם דודים חכמים שאפשר להדליק באמצעות אפליקציה בעונות החורף אפילו כשאתם עדיין לא בבית ובכך לחסוך זמן יקר בהמתנה לחימום המים.  

איך תדעו אם אתם צריכים להחליף גוף חימום בדוד שמש?

מאוד פשוט, רציתם להיכנס למקלחת ובקיץ אין מים חמים – ככל הנראה יש בעיה בדוד. יכולות להיות מגוון רב של בעיות, ולכן חשוב מאוד לנסות לאבחן את הבעיה לפני שקוראים לאיש המקצוע שלנו, או לפחות, לאבחן אותה עד כמה שניתן. הבעיות עשויות להיות במפסק הדוד, בגוף החימום, בדוד עצמו, ועוד שלל ליקויים המונעים מדוד השמש לחמם את המים כמו שצריך.
החלפת גוף חימום בדוד שמש
החלפת גוף חימום בדוד שמש

אז איך מבצעים החלפת גוף חימום בדוד?

בשלב הראשון, התייעצו איתנו לגבי הבעיה שלכם ונוכל לקשר ביניכם לבין איש דודים מקצועי בעל ניסיון רב מטעמנו. לאחר מכן, דברו עם בעל המקצוע, הסבירו לו מהי הבעיה (או לפחות במה אתם חושדים) והוא יידע להעריך את המצב טוב יותר ובכך להגיע עם הציוד והידע המתאים.   בשלב השני, איש המקצוע שלנו יגיע ויוכל לאבחן את הבעיה בקלות יתרה. הוא יבדוק את דוד השמש ויראה האם באמת צריך להחליף גוף חימום תקול מרוב בלאי או להחליף את כל הדוד, כמוצא אחרון. לרוב, הוא יבחר להחליף את גוף החימום בלבד שכן הדוד עצמו תקין. הוא ישלוף את גוף החימום מהדוד ויתקין במקומו חדש, מלאכה זו אינה לוקחת הרבה מאוד זמן ואיש מקצוע מיומן ומנוסה יידע לעשות זאת ביעילות ובמהירות.   שימו לב ותשאלו גם לגבי המחיר – המחיר עשוי להיות מופחת או גבוה יותר, תלוי היכן הדוד ממוקם. במידה והדוד ממוקם במקום נגיש יחסית, המחיר יהיה נמוך יותר. במידה והוא ממוקם על גג או מקום לא נגיש שקצת בעייתי ולא בטיחותי להגיע אליו – המחיר יעלה מעט. כמובן שאנו נעשה את מירב מאמצנו על מנת שתקבלו גם שירות טוב, גם טיפול בבעיה וגם מחיר סביר והוגן.   לסיכום, אפשר להגיד שהחלפת גוף חימום בדוד שמש היא אינה עבודה מסובכת, אך דורשת מיומנות ומקצועיות של איש מקצוע בעל המון שנות ניסיון בתחום על מנת לטפל בבעיה הזו – בעיקר משום שמדובר בגוף שזולל הכי הרבה חשמל בבית שלכם, וגם בגלל סיבות אחרות, בטיחותיות בעיקר, הקשורות לשילוב של מים עם חשמל, מקומות לא נגישים בהם נמצא הדוד, ועוד. אנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר עוד היום עם בעל מקצוע מטעמנו שיידע לאבחן לכם את הבעיה בדוד ולהחליף במהירות את גוף החימום לאספקת מים חמים בקיץ למקלחת רעננה.
היתרון הגדול ביותר הוא חסכון בחשמל. השמש בישראל היא חזקה, וגם ברוב החורף מאפשרת להשתמש בדוד השמש. יתרון נוסף הוא מהירות החימום. מלבד ימים גשומים ומלאי עננים, המים החמים זמינים לנו כמעט בכל שעות היום המוארות. עוד יתרון הוא התחזוקה הקלה יחסית.

שאלה נוספת?
אני כאן!

שאלות ותשובות

על החלפת גוף חימום בדוד שמש

התקלות הנפוצות ביותר בדוד שמש הן קצרים במערכת החשמל- יתכן שזו בעיה חשמלית, וחשוב שחשמלאי יבדוק את החיבורים החשמליים. תקלה נפוצה אחרת היא גוף חימום שהפסיק לעבוד. לרוב זה מתרחש בשל הצטברות אבנית סביב גוף החימום, ויש צורך להחליפו. תרמוסטט שהתקלקל הוא סיבה נוספת להזמנת טכנאי לתיקון. כאשר התרמוסטט לא עובד המים לא מתחממים או לחלופין מתחממים יתר על המידה ויכולים להרוס את הדוד.
נזילה מהדוד מתרחשת לרוב במקרים שפתח הדוד לא סגור באופן מושלם. לרוב לא ניתן לתקן נזילה, ובמידה ומדובר בדוד ישן מאוד ובנזילה משמעותית, ניתן להחליף את הדוד. לעיתים הנזילה היא מהצנרת של הדוד ואז כדאי להזמין איש מקצוע שיאתר את התקלה ולתקנה.
אין פרק זמן מסוים שבו חייבים להחליף גוף חימום. כל עוד הדוד עובד בצורה טובה, כנראה שגוף החימום תקין. הסימנים שיכולים להעיד על גוף חימום תקול הם מים שלא מתחממים או קצר. לעיתים הקצר נובע מבעיה חשמלית אחרת, אבל כדאי שהטכנאי יבדוק את את הדוד וימליץ על המשך העבודה כדי לפתור את הבעיה.
היתרון הגדול ביותר הוא חסכון בחשמל. השמש בישראל היא חזקה, וגם ברוב החורף מאפשרת להשתמש בדוד השמש. יתרון נוסף הוא מהירות החימום. מלבד ימים גשומים ומלאי עננים, המים החמים זמינים לנו כמעט בכל שעות היום המוארות. עוד יתרון הוא התחזוקה הקלה יחסית.

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן