24/7

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

כיום התקנת גופי תאורה היא מלאכה לכל דבר. בעבר ,כל מה שחשמלאי היה אמור לעשות זה להתקין מנורה פשוטה ובזה נגמר הסיפור. נדמה שככל שהשנים עוברות, הטכנולוגיות מוצאות דרך משל עצמן גם בעולם התאורה בין שאר הדברים. גופי תאורה זה כבר לא מנורה פשוטה, אלא הרבה יותר מכך, זהו עולם תאורה שלם בפני עצמו.

שירותים נוספים

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

התקנת גופי תאורה לבית

התקנת גופי תאורה – לא כל אדם מחליט להתקין גופי תאורה בביתו. קודם כל, צריך תקציב מסוים ולא בהכרח קטן. דבר שני, חשוב להבין האם אתם מוכנים להשקיע בגופי התאורה בבית. אין ספק שמבחינת האווירה, מבחינת היוקרה ומבחינת החמימות בבית – זה בהחלט מוסיף המון. ישנם אנשים שיעדיפו להוסיף תאורה מסוימת ומיוחדת לחצר או לבית שלהם, תלוי בתקציב שלהם – זה מוסיף סוג של מראה לא רגיל לנכס או לחצר במקום שהכל יהיה חושך ובהחלט יש בזה משהו קסום.   סוגי גופי התאורה השונים מתחלקים מפעם לפעם, והם יכולים לכלול: גופי תאורה למנורות פשוטות, כמו למשל מנורות שולחן או מנורות עומדות. זהו גוף התאורה הפשוט ביותר. ישנם גופי תאורה המחוברים ומותקנים בתוך הקיר לאווירה יוקרתית מינימלית או נמצאים בתוך הקיר ופשוט מאירים את המקום, הרבה אנשים אכן מעדיפים את סוג התאורה הזו. לבסוף, ישנם גם גופי תאורה תלויים והפופולריים ביותר כמו למשל מנורות שזולגות עד למטה, תלויות על הקיר, זוהי הצורה הנוחה ביותר לתליית מנורות והרבה אנשים אכן יעדיפו אותה. גופי תאורה אלו יהיו בחדר השינה, מטבח, סלון, פינת אוכל ועוד. כמובן שהכל תלוי בתקציב, סוג הבית, סוג החצר, ועוד הרבה פרמטרים אחרים שיכולים להשפיע על גוף התאורה.

מיהו בעל המקצוע המוסמך להתקנת אביזרי חשמל?

במקרה הזה, כמובן שזה יהיה חשמלאי מומחה ומוסמך מטעמנו בתחום בעל שנות ניסיון רבות. במידת לרמת הרצון שלכם, נוכל להתאים לכם את איש המקצוע המיומן ביותר להתקנת גופי תאורה המתאימים לכם ולביתכם. לא מומלץ ואף לא רצוי להתעסק עם חשמל לבד ובטח לא עם גופי תאורה – זה עשוי להיות לא בטיחותי ואף ממש מסוכן. חשמל זה לא משהו שכדאי להתעסק איתו, כדאי להזמין בעל מקצוע על מנת שיטפל בבעיה בהקדם, גם אם אתם נחשבים לבעלי "ידי זהב".
התקנת גופי תאורה
התקנת גופי תאורה
במידה ומדובר בהחלפת נורה פשוטה, כמובן תלוי בנורה – אין צורך באמת להזעיק חשמלאי. אבל במידה ובמדובר בגופי תאורה או משהו מעט יותר מורכב ממנורה בסיסית, זהו לגמרי הזמן לדבר עם אחד מאנשי המקצוע שלנו. אנשים רבים בוחרים דווקא בתאורת הלד כתאורה המרכזית שלהם, וזה לא ממש מפתיע – תאורת הלד או הפלורסנט הפכו ליותר ויותר פופולריים בשנים האחרונות, בעיקר בגלל האור הלבן והבהיר שלהם.

מה כרוך בהתקנת גופי תאורה?

איש המקצוע יידע כבר לנתק את החשמל מהנקודה בה הוא מתקין את גוף התאורה על מנת למנוע התחשמלות מיותרת. לאחר מכן הוא ירכיב את הגוף ויבדוק מהו המקום המתאים ביותר להתקינו. זה יכול להיות במקום אותו בחרתם או אולי דווקא במקום אחר, בהתאם למומחיותו. חשוב להקשיב גם למה שהחשמלאי אומר, בדיוק בשביל זה הזמנתם אותו. החשמלאי יקדח חורים להתקנה אך יוודא שהחורים אינם פוגמים בשום דבר קריטי; השלב לאחר מכן הוא התקנת דיבלים וחיבור החוטים של הגוף. אין ספק שחשמלאי מומחה יידע להגיד לכם בדיוק אילו מנורות מתאימות בדיוק לאזור המגורים שלכם ולגוף התאורה אותו בחרתם. ישנם גופי תאורה המצריכים התקנה פשוטה וישנם גופי תאורה שקועים בהם ההתקנה כבר מעט יותר מורכבת.

שאלה נוספת?
אני כאן!

שאלות ותשובות

על התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

בחירת גופי התאורה תלויה בסוג החדר בבית (סלון, חדר שינה, חדר ילדים, חדר רחצה ועוד) ותוכלו לשדר באמצעותה את האווירה והתחושה שמתאימה לכם. כשבחורים תאורה לסלון למשל, חשוב לשים לב לפיזור התאורה באופן שווה בחלל ולא למקם תאורה חזקה וישירה מעל הספות או מול הטלוויזיה כדי לא ליצור תחושה לא נעימה או סינוור. כדי להתאים את התאורה ועוצמתה לביתכם כדאי להיעזר באנשי מקצוע מנוסים.
בחדר עבודה יש בדרך כלל תאורה מרכזית, שמאירה את החדר כולו ותאורה באזור השולחן, עליו בדרך כלל ממוקם מחשב. כדאי לבחור מנורת שולחן שלא מתחממת ושאינה יוצרת צללים על השולחן, למינימום הפרעות בזמן העבודה. כדי למנוע את אפקט הסינוור, רצוי למקם את תאורת השולחן מאחורי המחשב או מעליו. רצוי להאיר את החדר באור לבן כדי ליצור תחושה של תאורת אור יום, ולשקול להשתמש בעמעם לרגעים שבהם אין לנו צורך באור חזק.
האווירה המומלצת לחדר שינה היא אווירה שקטה ורגועה, אותה ניתן להשיג באמצעות תאורה מתאימה. מומלץ לשקול להתקין גופי תאורה צמודי-קיר כדי להאיר באמצעותם אזורים ספציפיים בחדר השינה. יש לשים דגש על צידי המיטה למיקום מנורת קריאה או אווירה. במידה ויש שולחן איפור או טיפוח כדאי להאיר אותו באופן ממוקד. בנוסף לכך ניתן למקם תאורה עמומה בפינת החדר במידה ואתם לא אוהבים לישון בחושך מוחלט.
תכנון תאורה בחצר מצריך התחשבות בבטיחות. יש להתייעץ עם חשמלאי מוסמך ובמקביל עם גנן כדי לוודא שיהיה תיאום בין הצמחיה המתוכננת לחשמל. כמובן שיש להתחשב בפגעי מזג האוויר ובגשמים בתכנון תשתית חשמל לגינה. ישנם מספר סוגי תאורה שיכולים להתאים לגינה כגון תאורה סביבתית שצריכה להיות חלשה יותר ומנגד, תאורה ממוקדת וחזקה יותר לאזור פינת ישיבה למשל. עוד ממליצים מומחי תאורה ליצור אפקטים מעניינים באמצעות תאורה כמו למשל להאיר מלמטה או מהצד עצים או צמחיה שלהם עלים צפופים.

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן