24/7

התקנת זרועות ברקן

התקנת זרועות ברקן כבר הפכה למלאכה נפוצה וקבועה בבתים רבים. אז רכשתם טלוויזיה חדשה ומרשימה, ועכשיו הגיע הזמן בדיוק להחליט איפה להניח אותה בבית. אם בחרתם חדר ספציפי להניח בו את הטלוויזיה, עכשיו רק נותר להחליט איך להתקין אותה. מה יותר טוב מזרועות ברקן שיובילו לחווית הצפייה האולטימטיבית מבלי להתעסק בטלוויזיה שמונחת על שולחן או מדף כלשהו? בואו נבדוק מהם היתרונות בזרועות ברקן ומי מתקין אותן.

שירותים נוספים

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

נוחות במרחק נגיעה עם התקנת זרועות ברקן

התקנת זרועות ברקן – אז קניתם טלוויזיה ואתם מתחבטים בשאלה איפה להניח אותה. התשובה היא: למה להניח כשאפשר לתלות? כיום, כל כך הרבה אנשים הבינו את היתרונות העצומים בתליית טלוויזיה באמצעות זרועות ברקן וזה נפוץ כבר שנים רבות, כשסוגי הזרועות משתנים מטלוויזיה אחת לטלוויזיה אחרת, תלוי במספר פרמטרים, וכך גם משתנה המחיר. אצלנו תוכלו לקבל הצעת מחיר הוגנת ושירות מהיר לביצוע העבודה, כך שתוכלו להשתמש בטלוויזיה באופן נוח ויעיל כמה שיותר מהר מבלי לחכות זמן נוסף מעבר.
התקנת זרועות ברקן
התקנת זרועות ברקן
זרוע לטלוויזיה נחשבת כבר שנים רבות לפיתרון צפייה מצוין למי שמעוניין בחוויה האידיאלית בזמן צפייה בטלוויזיה. כיום, הטלוויזיות השתדרגו מטלוויזיות "מלאות" לטלוויזיות דקות אבל עדיין כבדות. לכן, הפיתרון האולטימטיבי הוא לתלות אותן במקום סתם להניח אותן על שולחן. כך גם אפשר לווסת את זווית הצפייה ולצפות בתוכניות ובסרטים האהובים עליכם מבלי להיות מרותקים למקום אחד בלבד. יש לציין שהמחירים אינם גבוהים וגם כשזה כולל את רכישת הזרוע, זה עדיין לא מחיר בשמיים ובהחלט מחיר הוגן שאפשר לעמוד בו.

איך בוחרים שירות תליית טלויזיה?

בשלב הראשון חשוב לקבל כמה המלצות מחברים או אנשים קרובים ומשפחה. כך תדעו פחות או יותר על מי להסתמך. דבר שני זה לברר עם החברות כמה דברים: בשלב הראשון, כמובן זמינות. אתם לא רוצים שהטלוויזיה החדשה שלכם תשכב לכם שבוע שלם בחדר כשאתם כבר מתים להשתמש בה וליהנות ממנה. לכן, חשוב שבעל המקצוע יהיה זמין בהקדם האפשרי. דבר שני הוא מחיר – כפי שציינו, המחירים אינם נוטים להיות גבוהים אך כמובן שעדיף לברר עם כמה אנשים ולבחון הצעות. אל תסתפקו בהצעה הראשונה או בהצעה אחת בלבד. ביחנו את האתר שלנו וראו את רמת המקצועיות, האיכות והשירות אותו אנו מעניקים ללקוחותינו במהלך השנים. אנשי המקצוע שלנו מומחים בכל תחום בו הם עובדים, מיומנים ויודעים את העבודה מא' עד ת'.

התקנת זרועות ברקן – איך זה עובד?

כדאי שתדעו קצת איך זה עובד למקרה שהחלטתם להזמין איש מקצוע מטעמנו, ולא לעשות זאת לבד. בעינינו, לא מומלץ לעשות זאת לבד היות וזה עשוי להיות מסוכן ואף לפגום בטלוויזיה חדשה לחלוטין מה שבהחלט לא רצוי לאחר ששילמתם ממיטב כספכם. בהתחלה חשוב לסמן את המקומות בקיר בהם הולכים להתקין את הזרוע, היות וחשוב להיות מדויקים בביצוע העבודה. חשוב גם לבדוק ביחס לטלוויזיה ולראות לאן הזרועות נכנסות ומותקנות על מנת שהזרוע תתאים והכל יתבצע כמו שצריך. בשלב הבא צריך כמובן מקדחה על מנת לחורר את הקיר ולהתקין את הזרוע, בעזרת הברגים שמגיעים עם זרועות הברקן. התקנת הזרועות היא מלאכה שנראית פשוטה אך עדיין מומלץ בחום להיעזר בבעל מקצוע המבין בתחום. חשוב להקפיד שהכל סגור חזק ומדויק על מנת למנוע טעויות קריטיות ולתלות את הטלוויזיה כמו שצריך. כך הטלוויזיה תישאר תלויה ואין שום סכנה שחלילה תיפול מהזרועות. בשלב הסופי אתם מוזמנים לבדוק את הזרועות, לסובב אותן ולראות שהטלוויזיה מותאמת יחד איתן והכל תקין.

שאלה נוספת?
אני כאן!

שאלות ותשובות

על התקנת זרועות ברקן

מסכי הטלוויזיה הדקים מאפשרים לנו למקם אותם כמעט בכל חלל אפשרי. בלא מעט דירות וחללים שונים נבחר לתלות את הטלוויזיה במקום מרכזי ונוח לצפייה, בין אם באמצעות הצמדתה לקיר או בתלייתה באמצעות זרועות המחוברות לקיר. כל הנדימן ותיק יוכל לספר לכם אודות המומחיות והניסיון הרב שצבר לאורך השנים בתלייה של טלוויזיות על גבי קירות. עבודת התלייה לא נעשית רק בבתים חדשים ובמעברי דירה, אלא מתבצעת גם במשרדים, חדרי ישיבות, גלריות, אולמות תצוגה ועוד.
כל הנדימן ידגיש בפניכם כי חשוב קודם לבחור ולרכוש את הטלוויזיה ורק אז, על פי מידותיה ומשקלה של הטלוויזיה, לבחור את מתקן התלייה שמתאים לה. רכישה מוקדמת של מתקן תלייה עלול להוביל למצב בו רכשתם מתקן שאינו מסוגל להחזיק בצורה בטוחה את הטלוויזיה שרכשתם.
הניסיון הרב שיש להנדימן רבים בתליית טלוויזיות יכול לעבוד לטובתכם. הרציונל הוא לתלות את הטלוויזיה בגובה שימנע מהצופים כאבים בצוואר ובעורף. בהחלטה באיזה גובה לתלות את הטלוויזיה, למשל, בחלל הסלון יתבקשו דיירי הבית להתמקם על גבי רהיטי הישיבה וכך יוכלו לבחון יחד עם ההנדימן באיזה גובה העיניים של היושבים מגיעים לקצה העליון בשליש האחרון במסך.

ברוב המקרים, ישיבה בגובה סטנדרטי מול הטלוויזיה בסלון תוביל את ההנדימן לתלות את הטלוויזיה בגובה של 80 עד 90 ס"מ מהרצפה. צפייה בטלוויזיה בשכיבה בחדר השינה תוביל את ההנדימן שלכם לתלות את הטלוויזיה, ברוב המקרים, בגובה של 120 עד 140 ס"מ מהרצפה בחדר.

לצד קביעת הגובה האופטימלי, חשוב כמובן שהטלוויזיה תהיה תלויה בזווית ישירה. על כן חשוב שההנדימן יעשה שימוש בפלס על מנת לוודא כי הטלוויזיה תלויה לא רק בגובה האופטימלי והיא גם תלויה בזווית ישרה. סטייה קלה של הטלוויזיה תורגש על ידכם לאחר מספר דקות, מה שעלול כמובן לפגום בחוויית הצפייה ובצורך להזמין את ההנדימן שוב על מנת שיוכל לתקן את אותה סטייה.
כפי שתיארנו קודם, לא פעם יתבקש הנדימן לתלות טלוויזיות במשרדים ובחללים עסקיים שונים. בחללים אלו מתבצעים שיפוצים חדשות לבקרים ובחלק ניכר מהמקרים מתבצעת חלוקת חללים מחדש תוך שימוש תדיר בקירות גבס.

קירות הגבס נחשבים לקירות העשויים חומר חזק פחות לעומת קירות הביטון ועל כן קיים חשש אצל לא מעט אנשים לתלות על גבי אותם קירות טלוויזיות. ואכן, תליית טלוויזיות על גבי קירות גבס מעט שונה מתלייה על גבי קירות ביטון, כשעל כל הנדימן להכיר מספר דגשים חשובים.

בראש ובראשונה, כל הנדימן יאמר לכם את כלל הברזל בכל הנוגע לתליית טלוויזיות על קירות גבס והוא שתלייה על גבי קירות אלו תעשה אך ורק באמצעות מתקן תלייה הצמוד לקיר וללא השימוש בזרועות.

תליית הטלוויזיה על גבי קיר גבס נעשית באמצעות דיבלים המיועדים לשימוש על גבי קירות גבס. מדובר על דיבלים שניתן להבריגם בקלות לתוך קיר הגבס, כשעם הכנסתם הם מתפצלים ומבססים אחיזה חזקה ויציבה בקיר הגבס. את אותם הדיבלים יחזק ההנדימן באמצעות מברגה ידנית בלבד ושימוש בנציבי מתכת.

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן