24/7

סגירת מסתור כביסה

סגירת מסתור כביסה למי שרוצה מראה אסתטי בחוץ זה המהלך המושלם. אמנם סגירת המסתור היא לרוב רק פתרון אסתטי אך לא תמיד. לעיתים, מסתור כביסה מעניק מעטה אלגנטי יותר לבניין ומסתיר דברים שעדיף שיישארו מאחורי הקלעים כמו תליית כביסה ומנועים של מזגן אך גם מגן מפני הגשם בחורף.

שירותים נוספים

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

סגירת מסתור כביסה כפתרון בבניין

סגירת מסתור כביסה הוא בעצם מבנה מאלומיניום, לרוב, המגן על אזור הכביסה ומנוע המזגן כפתרון אסתטי, אך ישנם פתרונות נוספים הנלווים אליו. פתרון זה הפך להיות יותר פופולרי עם השנים, כשקבלנים החליטו לבנות בתי מגורים עם מסתורי כביסה מובנים שכבר מגיעים איתם להסתרת הכביסה ולהעניק מראה נעים יותר לעין מבחוץ. גם אם מסתור הכביסה אינו מובנה, תמיד אפשר להוסיף אותו גם לבניינים ישנים יותר. ישנם מסתורי כביסה שגם נוטים להגן על הכביסה מפני הגשם ובכך חוסמים את הגישה. זהו פתרון נהדר למי שמעדיף לתלות כביסה בחוץ על מנת שתתייבש יותר מהר, מאשר במתקן כביסה בתוך הבית, שבינינו, גם נראה פחות טוב בפנים.   סיבה נוספת להתקנת מסתור כביסה או סגירתו היא כמובן יונים. יונים נחשבות לאחד המינים המטרידים ביותר בארץ כשזה קשור בעיקר לכביסה. יונים רבות פשוט משתלטות על אזור זה, מתחמות אותו ואף בונות בו קן. כמובן שהיינו שמחים להשאיר אותן שם, אבל זה לא אידיאלי לנו במיוחד כשיש לנו כביסה ואיננו מעוניינים בקן או צרכים של יונים שיחגגו לנו כל היום מחוץ לתריס.   מסתור הכביסה מעוצב כך שישתלב עם חזות הבניין וייראה אסתטי ונעים. המסתור עשוי להיות בנוי מאלומיניום, ברזל, פלסטיק. כמובן שהאפשרות הטובה ביותר היא האלומיניום שכן הברזל נוטה להחליד וזה לא רצוי במיוחד בעונות הקרות, אחר כך צריך לתקן או להחליף את המסתור לגמרי. עיצוב מסתור הכביסה עשוי להיות פשוט למדי, לא משהו גרנדיוזי, היות ומדובר בפתרון אסתטי ולא בעיצוב ככללותו כחלק מהבית.

מה כלול בסגירת מסתור?

סגירת מסתור כביסה היא עבודה לא כל כך פשוטה ולעיתים אף דורשת כמה עובדים במקום עובד אחד. דברו איתנו ונשמח להעניק לכם הצעת מחיר למסתור כביסה ולהבין מהם הצרכים שלכם בכל מה שקשור לפתרון אסתטי או כל דבר אחר. נשמח לדעת האם אתם רוצים מסתור לכביסה בלבד, או גם למטרות אחרות כמו הגנה מהגשם או הרחקת יונים.
סגירת מסתור כביסה
סגירת מסתור כביסה
בדרך כלל איש המקצוע שלנו יגיע לקחת מידות של מסתור הכביסה, על מנת להבין מהו הגודל שצריך להביא על מנת שזה יתאים בול. לאחר מכן, הוא יתאים את הצבע, בהתאם לדרישותיכם (לרוב הצבע הבסיסי והאסתטי ביותר הוא לבן), ואז יגיע להתקין את המסתור עצמו. זוהי אינה עבודה פשוטה ולעיתים אף עשויה להיות מסוכנת בגלל שבעל המקצוע צריך למקם את עצמו מחוץ לחלון בגובה רב. לכן, חשוב להזמין בעל מקצוע בעל שנות ניסיון רבות שיודע בדיוק מה הוא עושה ואיך להתאים את העבודה לעצמו ולכם בצורה הכי בטוחה שיש.

האם מסתור כביסה הוא חלק אינטגרלי מהבניין?

אין ספק שמסתור כביסה הוא חלק אינטגרלי מהבניין, כיום הוא כבר מובנה בתוך הבניין עצמו אך בעבר אנשים לא באמת חשבו על פתרון שכזה, וגם לא ממש היה אכפת להם מזה. במהלך השנים נראות וחזות הבניינים הפכה לחשובה יותר, גם מבחינת הקבלנים וגם מבחינת התושבים וזה הפך לדבר קבוע שמגיע עם הבניין בעת הבנייה. מחיר מסתור כביסה אינו זול אך יש לקחת בחשבון שאתו מגיעים פתרונות נוספים שיכולים להקל על המצב כמו הרחקת יונים, מחסה, ואסתטיות. נשמח להעניק לכם שירות והצעה אטרקטיבית לסגירת מסתור כביסה איכותי ושימושי.

שאלה נוספת?
אני כאן!

שאלות ותשובות

על סגירת מסתור כביסה

מסתורי כביסה מושכים אליהם יונים שמנסות להקים קן קבוע במקום, בסמוך למנוע המזגן שמחמם אותן. היונים עושות את צרכיהן במקום ולעיתים, גם כשמסתור הכביסה סגור, הן נוטות לשבת על הרשת או על הגדר והלכלוך מצטבר במסתור. חשוב לנקות את המקום באופן קבוע כדי להרחיק מפגעים תברואתיים, כגון מחלות שונות שהיונים נושאות ואף תולעים שכולות להגיע לכביסה שלכם. בנוסף לכך הריח הרע מהווה אף הוא סיבה טובה לניקוי מסתור הכביסה.
סגירת מסתור כביסה מתבצעת בשל מספר טעמים והם: מבחינה תברואתית – היונים עלולות לשאת עימן מחלות שונות ועשיית הצרכים שלהן בסמוך לכביסה מפזרת ריח רע. גם הרעש של היונים עלול להפריע. סיבה נוספת לסגירת מסתור כביסה היא אסתטית- היום מייצרים מסתורי כביסה נעימים לעין ואסתטים במיוחד.
מסתור כביסה יכול להיות עשוי משלושה חומרים עיקריים והם: ברזל, אלומיניום או פרופיל אלומיניום בשילוב פלסטיק. ההמלצה שלנו היא לבחור באלומיניום. הסיבה המרכזית לבחירה שלנו בחומר זה היא העמידות הרבה שלו בפני פגעי מזג האוויר כולל מים ורטיבות, והאסתטיות שלו. ניתן לעבוד איתו בקלות ולהתאים את הצבע והמראה של האלומיניום לכל סגנון עיצובי ואף ליצור מסתור מאלומיניום דמוי עץ.
התקנת מסתורי כביסה מורכבת משני שלבים מרכזיים ועשויה להימשך בין מספר ימים למספר שבועות, תלוי בצבע ובעיצוב שבחרתם. השלב הראשון כולל מדידות ושליחה לייצור. לאחר מכן יגיעו להתקין את המסתור בביתכם. לעיתים נדרשים מספר אנשים לביצוע העבודה, שבדרך כלל אינה פשוטה ביותר.

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן