24/7

עבודות נגרות

עבודות נגרות הן מלאכה אומנותית בפני עצמה, הנעשית בידי אדם הנקרא נגר או הנדימן כחלק יותר ספציפי מעבודתו הכללית. הנדימן יכול לעשות הרבה מאוד דברים ולכן יודע גם להתעסק בנגרות. בדרך כלל, נגרים בונים, מקימים, מתקינים, מעצבים ומתקנים מבנים ומתקנים העשויים מעץ ומחומרים אחרים. נגרים יכולים לעשות כל דבר, החל מתיקונים קטנים, ועד לפרויקטים ביתיים גדולים יותר, כמו הוספת אזורים חדשים בבית.

שירותים נוספים

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

עבודות נגרות מקצועיות לבית ולגינה

עבודות נגרות – בין אם אתם בוחנים הרחבות, מבצעים שיפוצים בבית או פשוט מעוניינים בתיקון רהיטים או חפצים שבורים – איש המקצוע המתאים בשבילכם הוא ככל הנראה נגר  . אלו בדרך כלל האנשים שבונים, מתקנים ומשפרים או מתקינים דברים ברחבי הבית. נראה שיש תפיסה מוטעית גדולה לפיה שיפוצניק ונגרים הם אותו דבר, ובעוד שנגר יכול להיות שיפוצניק, עם זאת, שיפוצניק אינו יכול להיות נגר, היות והוא פחות בונה דברים מאפס כמו נגר (רהיטים, למשל) ויותר עסוק בשיפוץ ותיקון הבית כמו עבודות גבס, מערכת החשמל, מערכת הביוב, ועוד. בשיחה קצרה, נוכל לבדוק בדיוק מה אתם צריכים ולהתאים לכם נגר מקצועי מטעמנו שיוכל לבנות או לתקן פריטים מעץ בבית הפרטי שלכם.
עבודות נגרות
עבודות נגרות

עבודת נגרות כאומנות בפני עצמה

אין שום ספק שהבית הוא המרחב האישי והחמים שלנו. מה יותר טוב מאשר חומר גלם כמו עץ שיזכיר לנו שאנחנו עדיין חלק מהטבע, במקום חומרי גלם אחרים שנוטים להיות מעט קרים יותר ולהסב אווירה יותר "קרירה ומאופקת" לבית. בעזרת הנגר המיומן שלנו, תוכלו לקבל אווירה חמימה, ביתית, ואולי אפילו לעצב את כל הבית מעץ כדי שידמה בקתה מפוארת בדיוק כמו בחו"ל. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולגלות עולם חדש ומלהיב עשוי כולו מעץ, עם רהיטים ושטחי אחסון ברחבי הבית שיכולים להיות מותאמים לכם אישית ובדיוק כפי שתמיד חלמתם עליהם. אינכם חייבים לרכוש בהכרח רהיטים חדשים אלא גם לשפץ ולתקן רהיטים קיימים שאולי מהווים איזשהו ערך סנטימנטלי בשבילכם.

מה נכלל בעבודות נגרות?

מקצוע הנגרות הוא מקצוע ותיק הדורש מיומנות ומומחיות ברמה גבוהה. נגרים מיומנים בתחומים רבים ושונים, כמו מסגרות, מדרגות, ריצוף, ייצור ארונות ורהיטים. נגר אחראי גם על התקנת בידוד וקירות גבס. שיפוצניק יעבוד לרוב בפרויקטים קטנים יותר כמו התקנת מדפים או בניית רהיטים. נגר הוא בעל מקצוע מיומן שעובד עם עץ כחומר הגלם המרכזי שלו על מנת לבנות, להתקין ולתחזק מבנים, רהיטים וחפצים אחרים. נגרים בדרך כלל לומדים את המקצוע שלהם כשהם מתחילים כשוליה במקצוע הבניין. עבודתו של נגר יכולה להיות תובענית פיזית ונפשית כאחד – היות והם צריכים לעבוד עם הידיים כל היום ולהשתמש ביצירתיות שלהם כדי לפתור בעיות שצצות באתר העבודה או עם לקוחות פרטיים בעסק שלהם. בין אם אתם מעוניינים ביצירת רהיטים או חפצים מותאמים אישית, אין ספק שהנגר שלנו יוכל לעשות זאת בשבילכם ללא כל היסוס. נגר יכול לבנות כל דבר מעץ, חומר הגלם הנפוץ והיציב ביותר בעולם; החל משולחנות, כיסאות, פינות אוכל, מדפים, מיטות, מעקים, פרגולות, מסגרות, ועוד הרבה מאוד דברים הנכללים בעולם זה. מלאכתו של נגר לעולם לא נגמרת ואין ספק שזהו מקצוע עתיק אך מבוקש גם כיום, היות ואין כמו עבודת עץ הנעשית על ידי אדם מקצועי הנמצא לא מעט שנים בתחום ומכיר את חומר הגלם כמו את כף ידו. אין שום דבר שלא ניתן להכין מעץ, ואף לשפר את החומר על מנת שיוכל להחזיק שנים רבות גם אחרי סיום עבודתו של הנגר.

שאלה נוספת?
אני כאן!

שאלות ותשובות

על עבודות נגרות

הנגר ייצר עבורכם מוצר שמתאים לכם בדיוק, לפי מידות שאתם תחליטו, בצורה ובצבע לפי טעמכם. כאשר קונים מוצרים מוכנים, בדרך כלל מתפשרים על המידות ואף על העיצוב. הנגר בדרך כלל יהיה גמיש יותר מבחינת שילוב אלמנטים ועיצוב המוצר, ויחד עם זאת יתכן כי עבודת הנגרות תעלה יותר מאשר מוצר מוכן מהחנות.
עבודות נגרות שונות מצריכות סוגי עץ שונים, וכדי לדעת מה סוג העץ המתאים לסוג העבודה כדאי להתייעץ עם נגר בעל ניסיון. סוגי העץ העיקריים שהנגר ישתמש בהם הם: עץ מלא, MDF , סנדוויץ' וסיבית שנחשב לזול ביותר והכי פחות איכותי ועמיד.
התמחור תלוי בגורמים רבים ושונים, ראשית גודל והיקף העבודה- האם מדובר במטבח שלם או בארון בודד לאמבטיה? שנית, סוג החומרים והציפויים בהם ישתמש הנגר, הפירזולים השונים וכמות המגירות בעבודה אף היא תשפיע על המחיר. לכן, כאשר משווים מחירים, יש לבדוק מה התמורה המוצעת למחיר לפני שמגיעים להחלטה.
לעיתים יותר משתלם לשפץ או לשנות מוצר קטן מאשר להחליפו בחדש. נגר מיומן ידע לתקן רהיטי עץ שניזוקו או נשחקו עם השנים, לתקן משקוף עץ או דלת עץ שחשבנו שעבר זמנה, לקצר ולהתאים שולחן או כיסאות לגובה אחיד ואף לתת מראה חדש ואחר לארון ישן ושחוק. נגר יוכל לבנות לכם ארגז צעצועים נפלא לחדר הילדים ואף ספסל ישיבה לפי המידות שתחפצו.

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן