24/7

עבודות שפכטל וצבע

עבודות שפכטל וצבע הן חלק אינטגרלי ובלתי נפרד משיפוץ או תיקון הבית. כל בעל מקצוע מיומן יודע שאי אפשר להתחיל לצבוע בית בלי כמה עבודות שפכטל וקצת צבע על מנת שחלילה הקיר לא ייראה כראוי. זהו בהחלט תענוג לראות בית מיושן יחסית צבוע מחדש באופן מקצועי בגוונים חמימים או ניטרליים לשיפוץ מראה הבית כולו.

שירותים נוספים

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

להתחיל עם עבודות שפכטל וצבע בבית

עבודות שפכטל וצבע – אנשים רבים חושבים שקודם כל מתחילים עם צביעת הבית, אך ההפך הוא הנכון. כל איש מקצוע, בין היתר גם הנדימן, יותר להגיד לכם שהדבר החשוב ביותר להתחיל עמו הוא אבחון וסריקת כל הקירות בבית, גם הפנימיים וגם החיצוניים. כך, יוכל ההנדימן להחליט אילו קירות צריכים תיקון, טיוח, שפכטל לפני העבודה הגדולה והעיקרית יותר, הצבע עצמו. צעד זה הוא הצעד הראשוני ביותר במלאכת הצביעה וכל בעל מקצוע מיומן ומנוסה יודע זאת.
עבודות שפכטל וצבע
עבודות שפכטל וצבע
אז איך מתחילים? בשלב הראשון, צריכים להעריך בדקדקנות אילו קירות צריכים תיקון, טיוח וכיוצא בזה לפני הצביעה. תיקוני טיח וטיוח הקיר (או "תיקון" הקיר) יבוצעו ראשונים. כשמתגוררים בבית, אי אפשר באמת להימנע משריטות, מכות, סימנים של רהיטים כתוצאה מהתנגשות בעת מעבר דירה, או כל דבר שפוגם באיכות הקיר (ואגב, זה נכון גם לגבי הרצפות בבית אז אולי כדאי לבחון גם אותן על הדרך). סיבה נוספת להרס הקיר היא רטיבות הנוצרת בעיקר מאיטום פגום בעונת החורף, בה מי גשם מצליחים לחלחל פנימה ולהרוס את הקיר – ובכך לגרום לעובש, קילופים, ומראה קיר לא תקין. עבודת שפכטל תבצע את התיקון ברמה הגבוהה ביותר ובכך תייצר שכבה חלקה של טיוח ליצירת מראה אחיד, על מנת להכין את הקיר לצביעה תקינה לאחר מכן.

הבית נראה פיקס עם עבודות ששיפוצים

אין ספק ששפכטל וצבע תורמים לחזות ומראה הבית. בין אם זה בפנים או בחוץ, הקירות ייראו חלקים וחדשים כאילו רק עכשיו נבנה הבית ואף אחד מעולם לא התגורר בו. איש המקצוע המיומן שלנו יידע לעשות את האבחנה ולהבין אילו קירות צריכים שפכטל וחיזוק לפני הצביעה עצמה. בין אם יש חורים, כתמים, שריטות וכו' – אין משהו שהוא לא יכול לתקן והוא אכן יעשה זאת בצורה יעילה ואמינה. כך, תשכחו בכלל ממראה הקיר הלא תקין ובמקום זה תקבלו מראה של בית חדש, אסתטי, נקי ויפה. לפעמים זה יכול להיות הבדל של שמיים וארץ.   חומרי שפכטל לרוב יגיעו בשתי צורות: אבקה או חומר מוכן לעבודה. ההנדימן יחליט באילו מהן להשתמש בהתאם לסוג הליקוי בקיר. ישנם קירות שיש עליהם שריטות בלבד וכמעט ואין נזק; בעוד שישנם קירות עם חורים ופגמים גדולים יותר ואולי הם דווקא יצריכו חומר איכותי וחזק יותר. התייעצו עמנו ונוכל לתת לכם הצעת מחיר ואפיון של הקירות שלכם על מנת להבין בדיוק מה אתם צריכים ומה צריך להיעשות כדי שהבית שלכם ייראה מושלם לאחר עבודת השפכטל והצביעה.

כמה עולה עבודות שפכטל וצבע?

מחיר עבודות שפכטל וצבע נוטות להשתנות מעת לעת. הפרמטרים השונים הם אלה שקובעים את המחיר, בהתאם לבית שלכם. במידה ועבודת ההכנה, הכוונה לטיוח, תהיה גדולה יותר – כך העבודה תעלה הרבה יותר. אם הקירות במצב טוב – הרווחתם גם עבודה איכותית וגם הפחתה משמעותית במחיר. בעל המקצוע שלנו יקפיד על עבודה נכונה ומהירה, שימוש בצבע אותו בחרתם לדירה שלכם, והקפדה על ייבוש נכון לאחר הטיוח וצביעה של כמה שכבות על מנת שהמראה ייראה מוקפד, מושלם, איכותי ואחיד. חשוב לשים דגש במיוחד על אחידות בכל מה שקשור לקירות – לא חסר קירות בעלי מראה לא תקין ולא אחיד וזה מוריד מערך הבית וממראה חזותי מושלם

שאלה נוספת?
אני כאן!

שאלות ותשובות

על עבודות שפכטל וצבע

שפכטל צבעוני הוא שכבת צבע במרקם גס עם גבשושיות. המרקם הייחודי שלו הופך אותו לפופולרי ואהוד, ורבים משתמשים בו לציפוי קירות פנימיים וחיצוניים, גם קירות שאין בהם סדקים ופגמים. הוא מקנה לקיר מראה טבעי ויחד עם זאת מגן היטב בפני פגעי מזג האוויר.
רובנו בעלי ידע בסיסי בלבד בנוגע לביצוע שיפוצי צבע ושפכטל. קבלן שיפוצים טוב ומנוסה יידע לייעץ לכם לגבי איכות וטיב החומרים, מה יתאים יותר למבנה שאותו אתם מעוניינים לשפץ או לצבוע, ואף להתאים לכם בעלי מקצוע טובים לצורך הצביעה או השיפוץ.
אם אתם צובעים לבד או נעזרים בבעל מקצוע, חשוב לרכוש צבעים איכותיים ולאו דווקא את הזולים ביותר שיציעו לכם. צבע איכותי יהיה עמיד לאורך זמן רב וישווה לקיר מראה אחיד ונעים. אם תעדיפו להיעזר בבעל מקצוע, כדאי לבחור באדם בעל ניסיון וסבלנות ולקחת בחשבות שעבודה טובה עשויה לקחת זמן לעיתים יותר מיום עבודה אחד.
סדקים יכולים להופיע בשל רטיבות אך גם בשל סיבות אחרות כמו עבודות קידוח שונות. חשוב לעקוב אחר הופעת הסדקים ולראות אם מדובר במקום אחד נקודתי או במספר מקומות. לעיתים טיפול "קוסמטי" בלבד (תיקון הסדקים וצביעה) לא יעזור כיוון שהבעיה דורשת טיפול יסודי יותר (בדיקת צנרת למשל). במקרים כאלו כדאי להזמין בעל מקצוע שיש לו ניסיון רב באבחון ומציאת פתרון מתאים.

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן