24/7

פירוק והרכבת רהיטים

פירוק והרכבת רהיטים בהובלת דירה היא אחת העבודות המאתגרות אך גם המספקות ביותר. אנשים רבים שעוברים דירה מעוניינים בשירותי הרכבה ופירוק מקצועיים על מנת לעבור בראש שקט וגם לדעת שכל החפצים שלהם במקום בטוח. אז איך עוברים דירה בקלות?

שירותים נוספים

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

מעבר דירה עם פירוק והרכבת רהיטים

פירוק והרכבת רהיטים – הרכבה ופירוק מתייחסת גם לרהיטים חדשים, וגם לרהיטים בהם אתם כבר פחות משתמשים ושומרים אותם בשל ערך סנטימנטלי בלבד. זה עשוי לכלול שידות, מזנונים, פינות אוכל, מדפים, מראות, ארונות, שולחנות, כיסאות, ועוד. כל מה שניתן לפרק ולהרכיב בעצם. גם תלייה עשויה להיות חלק מהעניין ולרוב תגיע ככלולה בתשלום או בתשלום נוסף, תלוי בסוג החברה ושירותיה.   אנו יכולים להתקין את כל סוגי הפריטים, לרבות רהיטים, וילונות, תלייה, מחסני אחסון. כשתפקידו את הרהיטים שלכם בידינו, תדעו שהכל במקום בטוח, לא יקרה לחפצים שום דבר, והם יגיעו בשלום ליעדם. כל שירות הרכבה והפירוק מתבצע במהירות וביעילות על ידי מקצוענים מנוסים מטעמנו שמומחים בתחום זה, ונושאים את כל הכלים הדרושים לביצוע העבודה. חידדנו את תהליך ההתקנה, והבטחנו שכל פריט בפני עצמו יטופל בקפידה ולשביעות רצון הלקוח – כל מה שצריך על מנת שהמעבר יעבור חלק ובשלום.

למה משתמשים בשירות פירוק והרכבת רהיטים?

אין אדם שלא עובר דירה ומשתמש בשירותי הובלה, פירוק והרכבה, מהסיבה הפשוטה שלא כולם יכולים להרשות לעצמם את כל מה שכרוך בהובלה, גם מבחינה פיזית וגם מבחינת ניידות. לא לכולם יש משאיות המספקות לכל הציוד הכבד, ובנוסף, צריך להיות בעל "ידי זהב" וסוג של הנדימן על מנת לפרק ולהרכיב בכל בחזרה, מה שיכול לקחת לא מעט זמן אבל לחסוך לא מעט כסף, תלוי בסוג ההובלה.
פירוק והרכבת רהיטים
פירוק והרכבת רהיטים

מה יכול להשפיע על מחיר העבודה?

חשוב לזכור שהמחיר עולה ככל שהדירה יותר גדולה, ישנם יותר חפצים, וכמובן תלוי גם בפרמטרים נוספים כגון האם יש מעלית בבניין או רק מדרגות, מה שמקשה על המובילים לעלות או לרדת, האם יש חנייה, ועוד כמה פרמטרים שמשפיעים על המחיר כמו פירוק והרכבת רהיטים. תלוי כמה רהיטים יש, מהו גודלם, מהי מורכבותם, וכיוצא בזה. לכן אי אפשר לדעת בוודאות כמה זה יעלה אבל אפשר לשער ובכך להגיד סכום שמקובל על שני הצדדים. אצלנו, אתם יכולים לסמוך על מעבר בראש שקט עם רהיטים בטוחים, שירות מצוין ואנשי מקצוע המובילים בתחום פירוק והובלה.

לא רק פירוק והרכבת רהיטים

אפשר להסכים בפה מלא שמעבר דירה הוא מעבר לרק מעבר דירה, ויש בו עוד הרבה דברים מסביב כמו התעסקות עם בעל הדירה במידה וגרים בשכירות, התעסקות עם סגירת החשבונות (ארנונה, מים, גז, חשמל), לוודא שהנכס במצב תקין לפני שעוזבים, לברר עם מספר חברות הובלה מומלצות וביקורות חיוביות על מנת לבחור את הטובה ביותר. איתנו תוכלו להיות רגועים עם כל מה שקשור להובלה, פירוק והרכבה. אנו מודעים לכך שאנשים שעוברים דירה הם בדרך כלל מאוד לחוצים, חוששים ומפחדים שאיזו תקלה תקרה בדרך. עם ניסיון רב בתחום זה נוכל להבטיח את שלמות הרכוש והקפדה על בטיחות וזהירות לאורך כל הדרך. איתנו אין דבר כזה – בעלי המקצוע שלנו מובילים בתחום פירוק והרכבת רהיטים, ישמרו לכם על כל רהיט בהקפדה ויוודאו שהכל יגיע בשלום ויורכב בדיוק כפי שהיה למקום החדש. דברו איתנו בשיחת טלפון קצרה ותוכלו להבין עד כמה חשוב לנו להעניק שירות טוב ומענה מיטבי לכלל לקוחותינו המרוצים ברחבי הארץ.

שאלה נוספת?
אני כאן!

שאלות ותשובות

על פירוק והרכבת רהיטים

כאשר אנו עוברים דירה, נצטרך לפרק ולהרכיב חלק מהרהיטים, כמו למשל דלתות מקרר, ארונות ומיטות. כדי שהפירוק ובעיקר ההרכבה ייעשו במהירות, כדאי להיעזר בשירות המובילים או בשירות פירוק והרכבת רהיטים. זה יחסוך לנו זמן רב וטרחה ולעיתים ישנם פירוקים והרכבות שלא נצליח לעשות לבד כיוון שיש צורך בשני אנשים לפחות.
הרכבה של ארון יכולה להיות משימה עדינה ולא תמיד פשוטה. אחרי שהוצאנו בורג, חשוב להחזירו בעדינות כדי לא לפגוע בעץ ולגרום לנזק ופגם בארון. אדם המנוסה בהרכבת ארונות יוכל להרכיב את הארון ביעדו החדש באופן מושלם, ולכן כדאי להשתמש בשירותיה של חברה שמתמחה בכך. זכרו, לעיתים הרצון שלנו לחסוך מעט כסף יכול לעלות לנו ביוקר!
כאשר יש לנו רהיטים כבדים במיוחד או רהיטים רגישים מאוד, כמו פסנתר חשוב להיעזר באנשי מקצוע. רובנו לא מורגלים בסחיבה של חפצים כבדים או בפירוק פסנתר, ויכולים לגרום נזק הן לרהיט עצמו והן לעצמנו בסחיבה של עשרות קילוגרמים.
התשובה היא כן, ללא היסוס! חברה מקצועית ומיומנת תחסוך לכם זמן יקר, כאבי גב הנובעים מסחיבה של רהיטים כבדים מאוד ואנשי המקצוע יידעו להרכיב את הרהיטים בלי לגרום להם נזק.

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן