24/7

תיקון מזגנים

תיקון מזגנים הוא דבר מאוד נפוץ בעונת הקיץ ולעיתים אף בחורף. מיזוג אוויר הוא חובה ברוב הבתים אם לא בכולם במזג אוויר חם ולח. אם אתם גרים במקום חם מאוד במיוחד במהלך הקיץ, או אם בבית שלכם אין מיזוג אוויר מספק, כנראה שהגיע הזמן להזמין טכנאי מזגנים ולתקן או להחליף את המזגן הקיים.

שירותים נוספים

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

מומחים בתיקון מזגנים

כשאתם מחפשים מישהו לתיקון מזגנים, תחפשו מספר חברות שהמליצו לכם עליהם מחברים או בני משפחה ותבררו מידע מעמיק עם שאלות קבועות. הכי חשוב זה המלצות – ובמקרה שלנו, זה בהחלט לא חסר. אנשי המקצוע שלנו יודעים לעשות את העבודה, ומומחים בתיקון מזגנים כבר שנים רבות. שירות, המלצות, וביקורות חיוביות – אלו לא רק פרמטרים חשובים אלא גם יכולים לעזור לך להרגיש הרבה יותר בנוח; הם יכולים לתת לך מושג לגבי רמת השירות הגבוהה שאתה מקבל אצלנו.

תיקון מזגן זה דבר הכרחי ולא יקר במיוחד

במידה והמזגן הפסיק לעבוד, אין ספק שבקיץ זה בלתי אפשרי לחיות בלעדיו. עם כמה שאנחנו משועבדים לטכנולוגיה הקיימת, מזגן זה משהו שמבורך להיות משועבד אליו. יש לנו גם מאווררים, אבל עד כמה הם באמת עוזרים בשרב? התשובה היא – לא ממש. מזגן בסיסי לא עולה היום הרבה, התיקון שלו יכול להיות קרוב לסכום הקנייה שלו, ולכן, לעיתים אף משתלם יותר דווקא להתקין מזגן חדש. התייעצו על כך עם טכנאי המזגנים שלנו והוא ישמח לעזור לכם בנושא. תיקון המזגן הוא לא בהכרח דבר מורכב; הוא עשוי להיות מהיר או ארוך יותר מהרגיל, תלוי ברמת העבודה. האם צריך רק לבדוק נזילה? האם הצטבר המון אבק בתריסי המזגן? האם המזגן הפסיק להגיב לשלט? האם צריך למלא גז? כל אלו הן שאלות חשובות אותן תצטרכו לשאול את בעל המקצוע שלנו שיגיע אליכם ויאבחן תוך חצי שנייה במה מדובר ויפתור את הבעיה. במידה ומדובר בבעיה מורכבת יותר כמו בעיה במדחס או החלפת משאבת החום למשל – ככל הנראה שהמחיר יהיה יותר גבוה, וגם, אולי משתלם יותר לשקול החלפה למזגן חדש.
תיקון מזגנים
תיקון מזגנים
אין ספק שאחת הבעיות הנפוצות ביותר היא מילוי גז במזגן, או יותר נכון, חוסר גז. הגז הוא אחד הדברים החשובים והעיקריים בתוך המזגן, והוא זה שבעצם שולט בצינור שמקרר או מחמם את האוויר היוצא מהמזגן. כך, במידה וחסר גז, המזגן לא יתפקד כמו שצריך וחובה למלא אותו. מילוי גז הוא לא מלאכה מורכבת, וכל טכנאי מזגנים יידע לעשות זאת במהרה וביעילות יתרה. מתי עושים זאת? אחת לכמה זמן, כמובן תלוי באיזה סוג מזגן יש לכם – ככל שהמזגן איכותי ויקר יותר, כך מילוי הגז יהיה לעיתים נדירות יותר. קחו בחשבון שטיפול במזגן ישן לוקח משמעותית יותר זמן וכסף מאשר טיפול במזגן חדש יותר.

תיקון מזגנים

מיזוג אוויר חיוני והכרחי במהלך הקיץ. אם המזגן שלכם אינו פועל כהלכה או שיש צורך להחליף אותו, השאיפה היא למצוא שירות מזגנים איכותי בהקדם האפשרי. כשתדברו איתנו, תדעו שניתן לכם שירות איכותי ומהיר, נשלח את בעל המקצוע לפתרון התקלה עם מחיר סביר והוגן לשני הצדדים. אתם יכולים לסמוך עלינו בתיקון מזגנים ופתרון כל בעיה בנושא.

שאלה נוספת?
אני כאן!

שאלות ותשובות

על תיקון מזגנים

לבחירת מזגן חדש להתקנה יש מספר שיקולים. אחד השיקולים המרכזיים הוא הצורך – האם אנו צריכים לקרר דירה שלמה או רק חדר אחד? שיקול נוסף הוא המקום המיועד שיש לנו למנוע בדירה, וכמובן המחיר. מזגן מיני מרכזי נחשב כמובן ליקר יותר מאשר מזגן עילי בודד, אולם לעיתים משתלם יותר להתקין דווקא מיני מרכזי- כשלא רוצים להתעסק עם מספר מנועים (ואולי אין די מקום להניחם) ובעיקר כשצרים לקרר דירה שלמה. באופן כללי, לפני רכישה והתקנה של מזגן, רצוי מאוד להתייעץ עם מומחה בתחום, הוא יידע לכוון אתכם למוצר המתאים ביותר עבורכם.
לא בהכרח. עלות התיקון תלויה בסוג התקלה. לעיתים מדובר בתקלה טכנית קטנה או במעבר אוויר סתום עקב לכלוך, ובהתאם לכך עלות התיקון לא תהיה יקרה. הדבר החשוב ביותר בעת תיקון מזגן הוא להיעזר באיש מקצוע מנוסה שעיקר עיסוקו הוא תיקון והתקנת מזגנים.
הפעולה החשובה ביותר שתוכלו לבצע כדי לשמור על המזגן שלכם, הוא לנקות את התריסים והפילטרים לעיתים תכופות, בעיקר בתקופות שהמזגן עובד כמעט ללא הפסקה, בקיץ. יש להוציא בזהירות את התריס והפילטר (הרשת במזגן מיני מרכזי) או את הרשת בלבד במזגן עילי, לשאוב את האבק ולנקות לאחר מכן בזהירות עם מברשת רכה או תחת מים זורמים, חשוב לייבש לחלוטין לפני ההרכבה. שמירה על מזגן נקי טובה וחשובה לבריאות שלכם, כך לא תנשמו את האבק המצטבר בפילטרים. ניקוי היחידה הפנימית צריך להיעשות אף הוא אחת לתקופה, וכדאי להזמין איש מקצוע לשם כך.
ראשית כל מזגן נקי הוא מזגן שעובד טוב יותר ולאורך זמן רב יותר. אין שאריות לכלוך ואבק שיפריעו לפעולתו התקינה. שנית, ולא פחות חשוב, מזגן נקי שומר על בריאותכם. ביחידה הפנימית של המזגן עלולים להצטבר עובש ופטריות, וחשוב לבדוק ולנקות במידת הצורך. מאוד מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע ולא לבצע פעולה זו לבד.

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן