24/7

תיקוני אינסטלציה

מאז ומתמיד אנשים היו צריכים תיקוני אינסטלציה בבית. כשאתם שומעים את המילה "אינסטלטור", אתם כנראה חושבים מיד על משהו לא נעים: ביוב, נזילה, או מים שמגיעים מאיפה שהו בבית שלכם. זה נובע בחלקו משום שרוב האנשים אינם מבינים בתחום, או אינם מבינים את מורכבותו. עם זאת, האמת היא שישנן סיבות רבות מדוע כדאי לשקול לשכור אינסטלטור שיעזור במשימות התחזוקה בבית.

שירותים נוספים

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

תיקוני אינסטלציה בבתים ישנים יותר

תיקוני אינסטלציה – כשאתם מתגוררים בבית ישן, משהו כמו בית בן יותר מ-30 שנה, יהיו עבודות תחזוקה ואף לא מעט. חוץ מעבודות תחזוקה אחרות, אחת העיקריות היא כמובן מערכת האינסטלציה, הביוב והמים בבניין. המערכת הזו מקבלת טיפול פעם בכמה זמן, בעיקר כשמתעוררת בעיה כלשהי. הבעיה יכולה להיות בביוב האישי או הראשי של הבניין (במידה ואתם מתגוררים בבניין ולא בבית פרטי); עשויות להתעורר בעיות של סתימה או שהמים לא עוברים כמו שצריך; צינורות שבורים או לקויים; והיד עוד נטויה.
תיקוני אינסטלציה
תיקוני אינסטלציה
בתים ישנים צריכים מדי פעם קצת "ניעור" כמו שקוראים לזה, טיפוח, חידוש, וכאן האינסטלטורים נכנסים. בשיחה אחת איתנו נוכל להבין מהי הבעיה, כיצד ניתן לפתור אותה הכי מהר שאפשר, וכמובן, כמה אנשים צריך על מנת לפתור אותה, למרות שלרוב צריך אדם אחד בלבד, מקצוען בעל ניסיון רב בתחום. אך אל תחשבו שהתקלות תמיד מסובכות מדי: לעיתים התקלות מאוד מאוד פשוטות ורק מהעין ניתן לפתור אותן, כמו סתימה למשל. אנשים רבים יעדיפו לפתוח סתימה לבד מאשר לשלם על ביקור וטיפול, אבל לעיתים הסתימה היא הרבה יותר עמוקה (כמו אצל רופא שיניים למשל), ולכן דרוש טיפול מעמיק יותר.

אינסטלטור פרטי בבית

שימו לב גם לביקורות – אינסטלטור טוב הוא אחד שיודע איך לעשות מינימום נזק בטיפול בבעיה. ביוב, צינורות ניקוז, וכדומה – אלו לא דברים שצריך להקל בהם ראש – וכל המערכת המורכבת הזו מתחברת גם למערכות אחרות ולכן יש לנהוג בהן בזהירות יתרה. איש מקצוע לא מיומן ולא יעיל עשוי לעשות יותר נזק מאשר תועלת ולכן יש לבדוק את העניין יותר לעומק. כיום, לא כמו בעבר, יש גם פתרונות מתקדמים יותר כמו מצלמות ורובוטים שיכולים להגיע עד המקומות אליהם האינסטלטור אינו יכול להגיע, ולראות אזורים שהעין האנושית פשוט לא מסוגלת להגיע אליהם. זהו פתרון יעיל, מהיר ושימושי בכל מה שקשור למערכת הביוב והניקוז.   האינסטלטור הנכון בשבילכם הוא זה עם הכי הרבה המלצות, ביקורות חיוביות, ובעיקר שירות טוב עד לפתרון הבעיה. איש מקצוע אמין הוא לא רק פתרון, הוא גם שירות ויעילות, וכאן אנו נכנסים לתמונה, בכל מה שקשור לפתרון מערכות האינסטלציה בביתכם. תוכלו לראות אינסטלטורים בפליירים, כרטיסי ביקור, שלטי חוצות, פרסומות ברחבי האינטרנט ובעצם בכל מקום אפשרי – זהו אחד המקצועות הנפוצים והמבוקשים ביותר בעולם, ולא סתם – מדובר באחת המערכות הקריטיות ביותר בבית שלכם. נשמח לעזור לכם בפתרון הבעיה בזמן המהיר ביותר, במחיר הוגן ולחסוך כל עיכוב מיותר. סמכו עלינו שנדע להתאים לכם את בעל המקצוע הנכון בקליק אחד בלבד.

מהי ההגדרה לתיקוני אינסטלציה?

תחשבו על זה – מתי בפעם האחרונה ביצעתם עבודות תחזוקה בעצמכם בבית? רוב הסיכויים שאם לא למדתם את המקצוע, או שאין מישהו קרוב שלימד אתכם את זה מגיל צעיר כמו אח או אבא, מטבע הדברים – תחזוקת הבית תשתבש ויהיו ליקויים במים או בביוב. כאן נכנס האינסטלטור לתמונה. בעלי המקצוע שלנו יוכלו לאבחן את הבעיה בשיחה קצרה, ותוכלו לסמוך עליהם שיטפלו בבעיות בזמן שאתם מתמקדים בדברים אחרים בבית, ובינינו, לא באמת חסר במה.

שאלה נוספת?
אני כאן!

שאלות ותשובות

על תיקוני אינסטלציה

כדאי לשקול החלפת צנרת כאשר עוברים דירה, והצנרת בדירה החדשה היא ישנה ועשויה ממתכת שעלולה להפריש חלודה למים. כדאי אם כן, לבדוק את הצנרת לפני המעבר. גם במקרה של שיפוץ יסודי של דירה ישנה כדאי לבדוק אופציה להחלפת צנרת, מאותן הסיבות שצוינו קודם.
אם החלפתם צנרת כדאי לצלם אותה כדי שהאינסטלטור ידע היכן החיבורים נמצאים במקרה של תקלה או נזילה בעתיד. בנוסף לכך ודאו השאינסטלטור מבצע בדיקת לחץ מים. בדקו גם אתם שאין נזילות או סדקים בצינורות.
התשובה אולי מפתיעה, אבל ההבדל היחיד בין אסלה תלויה לאסלה רגילה היא האסתטיקה. מבחינת אמינות, שתיהן אמינות באותה מידה.
במידה ואתם חושדים שמקור הנזילה באסלה הוא מהניאגרה, ייבשו את פנים האסלה (כדאי לעשות זאת עם כפפות) והניחו מספר ריבועי נייר טואלט בחלק העליון של האסלה. אם לאחר מספר דקות נייר הטואלט רטוב, סימן שמקור הנזילה הוא אכן הניאגרה.

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן