24/7

תיקוני אלומיניום

תיקוני אלומיניום באופן כללי, נחלקים לסוגים שונים. רובנו משייכים את האלומיניום בעיקר לתחום החלונות אולם אלומיניום משמש אותנו גם בפרגולות, מקלחונים, מעקות, רשתות ותריסים מסוגים שונים. יתרונות השימוש באלומיניום על פני חומרים אחרים הם רבים, אך כמו כל חומר אחר, גם האלומיניום דורש תחזוקה ותיקונים. אילו סוגי תיקונים קיימים באלומיניום? למה כדאי לשים לב בתיקון? כ התשובות נמצאות כאן.

שירותים נוספים

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

תיקוני אלומיניום עושים אצל מקצוענים

תיקוני אלומיניום – האלומיניום הוא חומר בכל תכונות ייחודיות ולכן בעלי מקצוע רבים בוחרים להשתמש בו לעבודות שונות כגון פרופילים לחלונות, לדלתות מרפסת, לפרגולות ועוד. האלומיניום הוא חומר חזק וקל  מה שמקנה לו יתרון על פני חומרים אחרים בסוגים מסוימים של עבודות. פרופיל האלומיניום הוא בעצם השלד שנותן מסגרת, יציבות ואף בידוד מסוים לחלון, לדלת או לרשת שמורכבת עליו. היתרון הנוסף של האלומיניום הוא העמידות הרבה שלו בפני רטיבות ולחות ולכן נוהגים להשתמש בו במקומות לחים ורטובים כמו מקלחות או בפרגולות חיצוניות הנוטות להרטב. פרופיל האלומיניום מיוצר במכשור מתקדם אולם בצורה יחסית פשוטה. השלב הראשון בייצור הוא עיבוד סגסוגת אלומיניום על מכונה תעשייתית שתהפוך אותה לפרופיל אלומיניום בסוף התהליך. התהליך כולל חימום ויצירת לחץ על הסגסוגת עד שתתקבל הצורה הרצויה. כאשר אנו עוסקים בפרגולות אלומיניום, לרוב הן לא זקוקות לתחזוקה קבועה, אולם לעיתים יש צורך לחדש את האטימה ובדיקת העמידות בפני גשם או לחלופין להוסיף אלמנטים על אלו הקיימים כדי לתת יותר הצללה וכיסוי. גם שערים וגדרות מאלומיניום דורשים לעיתים תיקון על אף עמידותם הגבוהה בפני תנאי מזג האוויר. חשוב לבחור באיש מקצוע מיומן ובעל ניסיון בתחום שיוכל לאתר את הבעיה במהירות וכמובן להציע לכם את הפתרון היעיל והמשתלם ביותר עבורכם. תיקוני אלומיניום מסוגים נוספים יכולים להיות למשל תיקון אטימה של מקלחון, תיקון תריסים רגילים או תריסים חשמליים ותיקוני סגירת מרפסות. גם בסוגי תיקונים אלו, כדאי ורצוי להתייעץ עם מומחים שיידעו לזהות במהירות את הבעיה. לעיתים התקלה יכולה להיות קשורה למנוע חשמלי אם קיים או לקרע ברצועה של תריס אלומיניום לא חשמלי. במקרים אחרים יתכן וצורת ההנחה של הפרופיל עצמו לא נכונה ויש צורך בשינוי או תיקון.
תיקוני אלומיניום
תיקוני אלומיניום

אסתטיקה בתיקוני אלומיניום

מעבר לתיקון עצמו, שבהחלט חשוב שיהיה מקצועי, לא פחות חשובה היא שמירה על האסתטיקה והנראות של פרופיל האלומיניום. בוודאי שלא יהיה נעים במיוחד להישאר עם חלון או תריס עקום או אטימה שאינה אסתטית לעין. כאשר אנו נעזרים בבעל מקצוע מיומן ואחראי, נוכל לסמוך עליו שיידע להשתמש בחומרים ובאביזרים המתאים לצורך התיקון ובנוסף ייתן לנו אחריות מסוימת על עבדותו. היום ישנן חברות ואנשי מקצוע המתמחים בעבודה עם אלומיניום מסוגים שונים ובהחלט כדאי להתייעץ עמם לפני ביצוע תיקון.

לסיכום

השימוש באלומיניום הפך נפוץ מאוד בשנים האחרונות בשל התכונות הייחודיות שלו שהופכות אותו לחומר מתאים לשימוש בתוך הבית ומחוץ לו וגם בשל הנראות הטובה שלו,  לאלומיניום מראה שיכול להתאים כמעט לכל עיצוב בבית, בחצר או בבתי עסק שונים. לעיתים יש צורך לבצע תיקון בעבודה קיימת או להוסיף חלק נוסף לעבודה שכבר בוצעה, ולפני שעושים זאת, בין אם בבית או בעסק, כדאי להתייעץ עם מומחה אלומיניום שיידע לכוון ולהדריך אתכם באופן מקצועי.

שאלה נוספת?
אני כאן!

שאלות ותשובות

על תיקוני אלומיניום

בתריס אלומיניום חשמלי קיימים מספר מנגנונים שיכולים להתקלקל. המנגנון החשמלי הוא המנוע, ולכן שתי תקלות אפשריות הקשורות לכך הן תקלה במתג ההפעלה או תקלה במנוע עצמו. תקלה במנוע נחשבת לתקלה יקרה יחסית לתיקון. בנוסף לכך, לעיתים יש צורך בהחלפת רצועה או שלב בתריס החשמלי ולעיתים יתכן מצב שבו התריס יצא מהמסילה. כל התקלות הללו דורשות התערבות של בעל מקצוע וממש לא כדאי להתמודד איתן לבד.
במידה ותריס חשמלי יצא מהמסילה לא כדאי לגעת בו מכיוון שאם אתם לא מיומנים תוכלו לפגוע בשלבים נוספים בתריס עד כדי הרס של המנוע כולו. לעיתים קיימת בעיה של אספקת חשמל לתריס ואז בעל המקצוע שצריך לבדוק את העניין הוא חשמלאי. לא תמיד נדע לאתר את מקור התקלה ולכן רצוי ומומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע מומחה באלומיניום.
השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא מה היתרונות בשימוש בפרוגלת אלומיניום בחצר מול הצרכים שלכם. היתרון הגדול של האלומיניום הוא העמידות הגבוהה בפני פגעי מזג האוויר ובעיקר בפני גשמים ורטיבות והמראה האסתטי שלו. אם שתי התכונות הללו חשובות לכם, בהחלט כדאי שתשקלו בחיוב שימוש באלומיניום בהתקנת פרגולה.
כאשר אתם בוחרים בעל מקצוע כדאי לבדוק שאכן יש לו נסיון בסוג העבודות שהוא מציע. כדאי לבחור בעל מקצוע מוכר שיש עליו חוות דעת טובות, ואף להתייעץ עמו בטלפון על התיקון שאותו תרצו לבצע. כדאי לזכור שכמו בכל מקצוע, חשוב לבחור בבעל מקצוע אמין ולבדוק בעצמכם את טווח המחירים לתיקון שאתם צריכים לבצע.

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן