24/7

תיקוני ריצוף וקרמיקה

כחלק מתחזוקת הבית השוטפת, ישנם גם תיקוני ריצוף וקרמיקה שעשויים להופיע מתישהו במהלך החיים בתוך הבית, במיוחד אם זה בית ישן יחסית הדורש תחזוקה מוקפדת יותר. ריצוף וקרמיקה תורמים לחזות הבית, למראה אסתטי ובטוח, ולשלמות הבית כולו. בדיוק לשם כך ישנם אנשי מקצוע מובילים בתחום שישמחו לעזור לכם בפתרון הבעיה במהירות וביעילות.

שירותים נוספים

החלפת גוף חימום בדוד שמש

החלפת חבל לתריס

התקנת גופי תאורה ואביזרי חשמל

סגירת מסתור כביסה

התקנת זרועות ברקן

תיקוני אלומיניום

תיקוני ריצוף וקרמיקה

עבודות שפכטל וצבע

עבודות נגרות

תיקוני אינסטלציה

תיקון מזגנים

פירוק והרכבת רהיטים

תיקוני ריצוף וקרמיקה

תיקוני ריצוף וקרמיקה- מכיוון שבתים ישנים מצריכים תחזוקה גבוהה יותר, לרוב תיתקלו בבעיות בריצוף ובקרמיקה דווקא בהם. אך לא תמיד כך הדבר – לעיתים גם בתים חדשים צריכים תיקון ריצוף וקרמיקה שהפכו להיות בלויים ולקויים עם השנים מכל מיני סיבות שהן: מכות חזקות על הרצפה, עומס, שריטות, נפילת חפצים, חלקים שנשברו ולא תוקנו, מים שחלחלו עקב איטום לקוי, עבודת עבר שלא בוצעה כמו שצריך, ועוד.   בשיחה איתנו תוכלו להבין בדיוק מה אתם צריכים, והאם באמת הנזק הוא כל כך גדול או שמא אפשר לתקן רק נקודתית. לעיתים, הנזק נראה יותר גדול ממה שהוא באמת ואפשר לתקן גם מרצפת אחת או כמה בודדות מבלי להתחיל להוציא את כולן, מה שיגרור הרבה מאוד זמן ותמחור יקר בהרבה יותר. אריחים לקויים שאינם תקינים מכל סיבה שהיא, יכולים להוות סיכון בטיחותי גבוה במידה ודורכים עליהם או נמצאים בקרבתם, ולכן חשוב לטפל בזה בהקדם האפשרי. הרצפה היא הבסיס של הבית, ואין דבר יותר דחוף מזה.
תיקוני ריצוף וקרמיקה
תיקוני ריצוף וקרמיקה
דבר נוסף שנוטה להיות בלוי ולקוי עם השנים הוא הקרמיקות. אין כמו מקלחת טובה ועל הדרך לגלות שחצי מהריצוף באמבטיה בדרך להישבר ואפילו אפשר להוציא אותו החוצה לחלוטין. זוהי סיבה טובה בהחלט לקרוא לאיש מקצוע מטעמנו, ולאחר שיחה קצרה להבין בדיוק באיזה נזק מדובר. לאחר מכן, תוכלו לקבל מאתנו הצעה הוגנת בדרך לביצוע העבודה בהקדם האפשרי עקב בעיות בטיחות ובעיות אסתטיות בבית שלכם.

מה זה כולל?

בשלב הראשון, תנסו לאבחן בעצמכם מהי מידת הנזק והאם אפשר לתקן אותה לבד, או תתייעצו עם מישהו שאתם מכירים שמבין בנושא. ישנם לא מעט אנשים כיום שנקראים "הנדימנים" בעצמם מבלי להיות כלל בתחום ובעלי "ידי זהב" שמבינים בכל מה שקשור בתיקון ושיפוץ הבית ולכן הם בטוח יוכלו לעזור לכם בשלב הראשוני. במידה והבעיה מצריכה טיפול מקצועי יותר, דברו איתנו ונוכל לשלוח לכם בעל מקצוע מיומן בתחום.   ראשית, בעל המקצוע (ברוב המקרים, הנדימן) יאבחן את הבעיה ויבדוק האם הנזק גדול או שניתן לתקנו במהירות וביעילות ללא כל בעיה ובתמחור הוגן. לאחר מכן, הוא כמובן יטפל לכם בבעיה במהירות – זמן העבודה תלוי האם הבעיה היא נקודתית או מצריכה טיפול עמוק יותר שייקח גם יותר זמן וגם יתומחר משמעותית יותר גבוה. לאחר שהבעיה טופלה, הוא ייעץ לכם מה לעשות בהמשך ואיך למנוע מהתרחשויות כאלו בעתיד.   לעיתים לא ממש ברור איך אריחים נשברים, אבל זה עלול לקרות עם הזמן. איש המקצוע צריך לבדוק האם הם נשברו או רק נסדקו והאם צריך להוציא את כל המרצפות או שמא אפשר לטפל נקודתית במרצפת הבעייתית הזו ובכך לחסוך זמן והוצאה גבוהה ללקוח. במידה והמרצפת זזה ממקומה – אפשר בקלות להדביק אותה עם טיט או דבק מיוחד ובכך לטפל בבעיה במהירות ובקלות. במידה וצריך להחליף מרצפות – אנו נטפל בהכל ונהיה אתכם בקשר ישיר על מנת לבחון את סוג המרצפת בהתאם למה שיש לכם בבית.   ישנם תיקונים קטנים נוספים אותם ניתן לעשות על מנת לשמר את הריצוף והקרמיקה בבית שלכם, אבל זה כבר נתון לשיקולכם. נשמח לסייע לכם בכל דרך אפשרית על מנת להפוך את הבית שלכם למקום האידיאלי למגורים.

שאלה נוספת?
אני כאן!

שאלות ותשובות

על תיקוני ריצוף וקרמיקה

מרצפות מתנדנדות, שקועות או שבורות מהוות סכנה ממשית בשל סכנת נפילה ופציעה. כדאי שהתיקון יתבצע על-ידי איש מקצוע שמצוייד במיכשור מקצועי ויבצע את התיקון או החלפת המרצפות בצורה הטובה והאסתטית ביותר. אם מחליטים על ריצוף מחדש, ניתן להדביק את הריצוף החדש על הקיים.
שיפוץ חדר אמבטיה הוא תהליך מורכב ובדרך כלל כולל שבירה של אריחי הקרמיקה ולאחר מכן החלפת הכלים הסניטריים בהתאם לרצון הלקוח ולתכנון השיפוץ. חשוב לוודא שהמשפץ הוא בעל ניסיון וסבלנות ומדביק את האריחים החדשים בצורה סימטרית ושווה. מדובר בעבודה שלוקחת זמן ויש לקחת זאת בחשבון לפני התחלת השיפוץ.
לפני שמחליטים על שיפוץ או החלפה, רצוי להתייעץ עם איש מקצוע. לעיתים תיקון נקודתי יכול לבוא בחשבון, אבל אם החלטתם להשקיע בהחלפה של קרמיקה או ריצוף כדאי לעשות סקר שוק, להשוות מחירים ודגמים ולבחור את איש המקצוע שיעשה עבורכם את העבודה המושלמת.
ברוב המקרים שבר נגרם כתוצאה מנפילה של חפץ כבד מאוד, לרוב זה קורה בזמן העברת דירה או החלפת רהיט כבד מאוד. לעיתים שריטה חזקה גם היא משפיעה על המראה של הריצוף ויכולה בהחלט להפריע לנו. גורמים כמו רטיבות או אטימה לא טובה בחדר האמבטיה יכולים גם הם להשפיע על מצב הקרמיקה ולגרום לה נזק לאורך השנים.

חתכנו את המחיר ללקוחות שלנו

רישום זריז לניוזלייטר שלנו (פעם בחודש תוכן איכותי, לא חופרים)

ויש לך 10% הנחה
דילוג לתוכן